1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 ekim sınavı nasıl geçti,sınav hakkında düşüncelerinizi paylaşalım arkadaşlar?

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

?

21 Ekim Sınavından Memnun Kaldınız mı?Sınav Sizce Nasıldı?

 1. Evet,memnun Kaldım,sınav kolaydı

  oy sayısı 5
  27,8%
 2. evet,memnun kaldım,sınav zordu

  oy sayısı 2
  11,1%
 3. hayır,memnun kalmadım,sınav kolaydı

  oy sayısı 2
  11,1%
 4. hayır,memnun kalmadım,sınav zordu

  oy sayısı 4
  22,2%
 5. Genel olarak sınav kolay ve anlaşlır buldum

  oy sayısı 1
  5,6%
 6. Eski sınavlara göre daha iyi buldum ve kolay

  oy sayısı 4
  22,2%
 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sınav hakkında Anketimiz var arkadaşlar ve bu anket ışığında sınav soruları nasıldı,eski sınavlara nazaran nasıl buldunuz 21 ekim sınavını?şimdiden sınava giren arkadaşlara geçmiş olsun ve başarılar dilerim.
 2. alibzdgn İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  önceki yılların sorularını da çözmüş birisi olarak anladığım kadarıyla her yıl %20 civarında gerçekten çalışanların yapabileceği soru ağırlığı oluyordu, %10' u ise zor ama yorumlayarak sonuca ulaşılacak sorulardı. Lakin bu yılki sınavda bu %20 lik oranı hem çalışıp hem yorumlayabilenlerin yapacağı, %10 'u ise konu dışında hiç bir şekilde yorumlanamayacak sorulardandı. Geçen yıla göre %10 daha zordu diyebiliriz. Allah herkesin gönlüne göre versin