1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

21 ekim sınavı nasıl olacak

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve ali haydar tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. ali haydar İSGforum Üyesi

ever arkadaşlar fikir alalım
  2. ali haydar İSGforum Üyesi

sınava girecekleri buraya bekliyoruz
  3. isgforum İSGforum Üyesi

sınavın için sunu diyebilirim,yeni İSG kanunundan çıkmayacağı bilinmekte.eski yönetmelikler ve iş kanunundan çıkacak yine..herkese sınavda başarılar dileriz şimdiden..
  4. Derya ÖZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67319
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    umarım çok zor olmaz elimizden geldiği kadarıyla hazırlanıyoruz. Piyasada bu olayın oturması için personele ihtiyaç olduğu bilinmekte. unun içinde çok zorlamamalarını ümit ediyoruz.Sınava girecek herkese şimdiden başarılar diliyorum.
  5. efecan İSGforum Üyesi

ben bu eğitime gireceklerde yeterlilik arardım.atıyorum2- yada3 senelik tecrübeli mühendis olma şartı,eğitim ve sınav olsun isterdim..bu iş zannedildiği gibi al sertifikatyı gelsin paracıklar işi değil..iş kazasının hesabı sizlerden bizlerden soracaklar..baret yelek falan iş güvenliği olarak görmeyin..olaylar çok bilimsel..hekese kolaylıklar dilerim sınavda..
  6. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    kat
    katılıyorum size ..işin içine girdikten sonra anlıyor insan tabi gerçekten gönül verirsen ciddiyetinin farkına varıyorsun ve biraz da ürkütüyor doğrusu.sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum canı gönülden..
  7. ali haydar İSGforum Üyesi

nerdesiniz ey sınava girecekler:))