1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 ekim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve leyla yiğiter tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. çetin İSGforum Üyesi

14ünde açıklanacağı biyerde yayınlanmadı heralde...
  2. fatma görgülü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    HANGİ SİTEDEN ÖĞRENECEGİZ? isgyh mi çalışma bakanlığımı
  3. trkdrms İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Adayların sınav sonuçları 14 Kasım 2012 tarihinde ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.tr internet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır.
  4. kratos İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bence sonuçlar yarın açıklanacak çünkü mayıs sınavında da 1 gün geciktirmişlerdi ve saat 6 da açıklamışlardı...sorumsuz milli eğitim işte....
  5. fatma görgülü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
  6. cengiz hakan İSGforum Üyesi

teşekkür ederim bende sonradan fark ettim.
  7. ahmet akko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    açıklanıp açıklanmayacağı konusunda bir açıklamada yok öyle bekletiyorlar adamı:(
  8. Halim USTA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayırlısı bakalım, pek ümitli değilim geçebileceğimden ama yinede bekliyorum :)
  9. Mehmet Ali İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben geçerim diye bakıyorum ama yinede sıkıntı yapıyorum . Açıklansa da rahatlasak...
  10. A_EROL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Halim Bey. Çevre Mühendisimiydiniz.
  11. Halim USTA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet sizde maden mühendisi olmaslısınız :)
  12. A_EROL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet Bende Maden Mühendisiyim :) işler nasıl Halim Bey, Sınavınız nasıl geçti görüşemedik uzun zamandır.
  13. Halim USTA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    vallahi sınavım biraz rölanti gibiydi kardeşim pek hazırlığım yoktu açıkası senin nasıl geçti ? Uzun zaman oldu evet görüşmeyeli evet nasip buguneymiş demek.
  14. sezginumt İSGforum Üyesi

Herkes için hayırlısı olsun.. ben zaten cevapları almıstım son değişikliklerden sonra saydın 69 ilk sınav da aynıydı..:)))))...inşallah herkesin gönlüne göre olur ..
  15. A_EROL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür Ederiz Fatih Bey.
  16. leyla yiğiter İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    2 soru iptal olduğu için açıklanması gecikebilir.
  17. kratos İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar açıklandı....92 almışım:)))))
  18. Orhan Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bravo yani .içinize doğdu herhalde