1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

22 iptal soru

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Ali İhsan Dönmez tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    18 Ağustostaki sınavın A sınıfı iş güvenliği sınav sorularından 22 iptal?
    Ben bu konuda yetkili olsam sınav sorularını hazırlayan komisyona ne derdim acaba?
  2. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ALİ İHSAN BEY aslında büyük bir başarı ve cesaret 22 iptal
  3. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben diyorum ki bu işler bilerek organize edilerek hazırlanmış tuzaklardır bu işin ucunda döner sermaye vardır masum bir sınavdan öteye gitmiştir bu iş şunu anlamıyorum bu konu hakkında savcılar neden gerekli soruşturma ve incelemeleri başlatmıyor ortada açıkça bir suç örgütü vardır...
  4. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Haklısınız
  5. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    22 iptal soru, sehven yapılmış bir hata olma olasığı bence çok düşük. Ben yetkili olsam araştırıdım.
  6. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Aslında iş güvenliğinin Ülkemizde yerine oturmasının bir hayli zaman alacağının bir göstergesi bence bu durum. Daha soruları hazırlayan kişilerin bu konuda fikir birliğinin olmadağının net bir sonucudur bence. Bu işin başındaki kişilerin fikir birliği sağlanacakta, bizler en alttaki kişiler neyin doğru olduğu konusunda emin olalım ve onu yapmaları için insanları teşvik edelim.
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bende bunun büyük bir caseret ve özgüven olduğunu düşünüyorum. Doğru soru sormayı beceremeyen sınav komisyonunu yererken, hatayı düzeltmeye yönelik bu cesur kararları için de kutluyorum.

Komplo vs işlerini hiç ciddiye almıyorum.
  8. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İnsanlar hata yapabilir bu normaldir ancak Bakanlığın bu hataları sorular sorulmadan önce tespit edip elimine edebilecek kontrol sistemlerinin olması gerekli olmalıdır. Şahıslara dayalı değil sisteme dayalı bir organizasyona geçilmelidir.
  9. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Yasaları kağıt üzerinde proaktif olarak metinlere dökülmesine rağmen uygulamalarda hep reaktiflik mevcuttur. Yani ; yaz, izle düzelt... Sınavlarda Puko derler ama puko yu kendileri uygulamazlar