1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

(2250-2500 arası maaş ) +yaptığı rapor başına prim yeni başlayan uzman için uygundur.(özel sektör)

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve umitclick tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    hobaaaa

hadi Türkiye hep beraber bu sisteme geçelim yuppi :p
  3. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    veren varsa ben de geleyim rapor başına hem de valla süper ama bi de dolar olsaymış daha iyi olacakmış:)
  4. THaNToS İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nerelerde var bu şartlar ben anlamıyorum.Sadece parantez içindeki kısım bile yok.
  5. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    alan arkadaş paylaşmış var heralde thantos arkadaşım ama merakım nerde olduğu benim de senin gibi:utan:
  6. THaNToS İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hepimizin hakkı daha fazlası bence ama bu ülke şartlarında kimse yeni başlayana vermiyor.Tecrübeli istiyor ee tecrübe kazanmak içinde 1200-1500 arası çalışılıyor.
  7. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    1200-1500 arası maaşa tamam diyen iş güvenlikçi arkadaş biraz kabahati kendinde aramalı 55 kalem iş yapıp para kazandırabiliryorsun bulunduğun firmaya...Doktor arkadaş yetki ve kalem olarak sadece 8 kalem iş yapabiliyor ama bahsettikleri paralar 2000-7000 arası ...demem o ki 1200-15000 arası olarak isg uzmanı olarak çalışacagına kendi branşında iş bulmaya çalış daha iyi...neyse söylediğim maaşlar normal piyasada ki paralardır...teşekkürler...
  8. abi böyle başlık mı olur ya :) keşke ne kadar almalı denilen konuya yazsanız sinirlisiniz galiba direkt bu kadar almalı ! demiş konu açmışsınız bende şaşırdım ne diyorsunuz anlamaya çalışıyorum o_O
  9. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :)
  10. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    çok para almak için sadece imza karşılığında işyerine gitmeden imza atacak arkadaşlar olacaktır...ancak mahkemeleri yol yapacaklardır..PARA HERŞEY DEĞİLDİR...
  11. XELODA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Maaş artı prim olması gereken bir sistemdir, biz hekimler yıllardır özel sektörde bu sistemle çalışıyoruz. Hatta prim olarak fiks ücret yüzde olarak doldurulur sonra prime geçilir tüm özel hastaneler bu mantıkla çalışır,yoksa çalışan da işveren de hakkını alamaz. Hekimlik ile uzmanlığı birbirine karıştırmamak lazım ayrı disiplinler sonuçta bununla birlikte biz bir takım olarak çalışmamız lazım. Tıp fakültesi birinci sınıftan itibarenTürkiye Cumhuriyeti'nde yıllardır hekimlerin neler çektiğini (dayak dahil) sanırım herkes bilir. Örnek vermek gerekirse bakın hanginizin meslek grubunda mecburi hizmet diye bir şey var, bu eziyeti çeken hekimlerden başka birkaç meslek grubu var sadece.Herkesin derdi var ama bizim birbirimize saygılı olmamız lazım.Kimsenin kimsenin kazancında gözü olmasın , lütfen herkes birbirinin daha çok kazanması için uğraşsın arkadaşlar. Uğraşmamız gereken binlerce tüccar fabrika işletme sahibi var bizi sömürmeye çalışan, devir birlik devri beraberlik devri, saçma sapan rekabete düşmesin kimse ... Herkese başarılar dilerim...
  12. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    söylediklerinde ve ikazlarında inan olsun tek kelime bi yanlışlık yok...artı olarak eklemek isteğim şey bunun bir ekip işi olduğu öyle maaş niyetine uzmanlık yapmanın ve risk almanın anlamsız olduğu....AYRICA şunuda belirtmek istiyorum nasılki bi zamanlar çocuk ve kadınları düşük ücretle saatlerce çalışma mantığı varıd 17-18-19 yuzyılda sonrasında bu iş güvenliği kavramları çıktı şimdide aynı şey bayanların genel olarak illede düşük ücret inadı var...sanılıyorki biraz düşürürem illede beni alır...bilemiyorum eklenecek çok şey var tabi...
  13. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yani
  14. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Hocam konuya net cevap olmuşşun öncelikle bu arada aynı zamanda osgb sahibi olduğunuzu ve bu bahsedilen şartları verdiğinizide arkadaşlara söyleseydiniz. daha hoş olurdu. Temnnimiz tüm osgb sahipleri sizin kadar duyarlı davranması
  15. yusuf aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bugün bir osgb’yle görüştüm. Adam benimle yarı zamanlı olarak anlaşma yapmak istedi. Dediğine göre benim bu osgb adına bulduğum her işyeri için iş güvenliği hizmetlerinden %50 komisyon (kdv ve diğer masraflar çıkartıldığında) , sağlık hizmetlerinden de %5 komisyon veririm dedi. Tecrübesiz olduğum için pek sıcak bakmadım olaya. Siz ne düşünürsünüz?
  16. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba.Bende dün bi yerle görüştüm verdiği rakamı duyunca gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Tabii ki konuşma tecrübeniz yok ve piyasada tecrübesiz uzmana 1000 ile 1200 arası veriliyor.Bu rakama da çalışan çok dedi.Birileri bu gidişata dur demeli bence!
  17. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Sorunun kaynağı Gülnaz Hanım'ın yazısında yazdığı "Bu rakama da çalışan çok olması." Eğer biraz dişimizi sıksak, 2000 + prim olarak çalışmayı kabul etsek, fiyat kendiliğinden yükselir. Hepsi bize bağlı. Bizim isteğimizi kabul etmezlerse sadece risk analizi yapalım.
  18. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    bu gidişata dur diyecek olanlar yine piyasada 1000-1200 arası çalışan uzmanlar. arz-talep dengesi. işveren düşük talep bulursa hiç bir şey değişmeyecektir
  19. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

neden dur desen ki ? yeni mühendise 1250 veriyorlar da, isg uzmanına neden daha fazla verilsin ? hem şehir merkezinde olsun, hem parası iyi olsun, hem haftasonu çalışmayım, hem 5 te çıkayım. Bir şeyi tercih etmek lazım, tecrübe yoksa para gözetilmeden başlanmalı bence
  20. Hüsniye Akman İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    gülnaz hanım aynı yere gitmişiz galiba :)) beyfendi yazdığım rakama çok içerledi aslında çok da yazmadım ama :D
    hem tecrübeniz yok hem istiyosunuz dedi . 15 bin tane uzman var 1000 liraya çalışıyo diyinceee. bende onları çalıştırın o zaman dedim :p
    komikti ya