1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat 2014 iş güvenliği uzmanliği sinif yükseltme sinavi, sinav sorulari ve cevap anahtari

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve bim tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    23 Şubat 2014 Tarihinde Yapılan Prim Ödeme Gün Sayısına göre İş Güvenliği Uzmanlığı Belge Yükseltme Sınavı, Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı için Tıklayınız.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Şubat 2014 ---
    buraya da yükledim.

Ekli Dosyalar:

2. Hüseyin Bozdoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    90954
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hüseyin Bozdoğan İnşaat Taahhüt
    Arkadaşlar sonuçlarımı almıştım 21 yanlışım var. +2 de iptallerden bekliyorum. Şu anda 73 ile A grubu uzman oldum diyebilirim.
    Mantık kullanarak attıklarımın çoğu tutmuş.Yanlışlarımın yarısıda bilerek yaptıklarımdan olmuş.
    Herkese başarılar. :)
  3. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sorulara bakınca oldukça orjinal ve zor olduklarını görüyorum.
  4. Cagdas Sakinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92542
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    inceleyen varmı arkadaşlar bence B sınıfında risk analizinde bulunması zorunlu olmayan kişi hekimmi destek elemanımı cevaplarda hekim demişler
  5. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İş yeri hekimi cevabı doğru. işyeri hekimi belirtilen tarihte zorunlu değildi.Tarihe dikkat etmek lazım
  6. Cagdas Sakinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92542
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    peki böyle ise soruya göre destek elemanı kesin katılması gerkiyor bu doğrumu??
  7. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Hayırlı olsun Hüseyin Bey, ortalarda görünmüyordunuz :)
  8. Aygün Bentürker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11423
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    44 doğru,olmadı.C ye devamm :(
  9. Gülçin.Demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende baktım hatırlayamadıklarımda var ama büyük bir ihtimalle 3 soru ile a sınıfını kaçırdım kesin hatırladıklarım 53 doğru gözüküyor:(
  10. Aygün Bentürker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11423
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    soru iptali kesin olur sizin kazanma şansınız yüksek.
  11. Kahraman GÜLŞEN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91091
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Niğde Üniversitesi
    Umarım soru iptalleri olur... Bu sınav 21 Aralık Sınavına göre büyük haksızlık bence!!
  12. Ali Rıza Kaçmaz Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    75248
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    arkadaşlar sorularda yanlışlık gördüklerinizi yazarsanız itiraz hakkımızı kullanmamıza yardım etmiş olursunuz
  13. dilekkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    60 geçiyorum inş.arkadaslarda kolay gelsin.yanlız 2 soru kesin iptal acil durum planı ve tatbikat tarihi sorusu ile paragrafa göre cevaplanacak cevabı işyeri hekimi olan soru kesin iptal
  14. Cagdas Sakinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92542
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    itirazları nereye yapacağız meb e mi yoksa isggm ye mi bilen varmı
  15. dilekkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    a gurubu 51 ve ve 15.sorular kesin iptal
  16. Naciye Albayrak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91429
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    neden
    %100 emin misiniz?
  17. dilekkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cünkü tarih 02.01.2014 tehlikeli sınıf .acil durum planı tehlikeli sınıfta 4 yılda bir yenilenir.02.01.2018 olmalı tarih.şıklarda yok.tatbikat ise yılda bir.02.01.2015 te tatbikat tarihi olmalı.oyle bir şık yok.haksız mıyım.

15.soruda ise emin beyin muayenesinde iki diş doktoru olduğuna göre vede biri destek elemanı olarak çalıştığına göre risk ekibinde bulunması zorunlu olmayan kişi destek elemanı olmalı.cevap işyeri hekimi.dis teknisyeni işyeri hekimi olarak mı sayıyoruz olmayabilir sonuçta.
  18. devran öztürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hangi kitapcıktaki sorular bunlar a mı b mı?
  19. dilekkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    a kitapçığı lütfen tartışalım yanlışmıyım.ayrıca iptal edilen soru doğru yaptıysak yanlışmı sayılıyor?
  20. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    01 ocak 2013 tarihinde yapılan bir risk değerlendirmesi 06 ocak 2014 tarihinde kısmen yada tamamen yenilenmelidir.Çünkü arkadaşlar Malumunuz YÖNETMELİK hükümleri genişletildi ve tehlikeli ve çok tehlikeli sınıflarda 50 kişinin altı 01.01.2014 tarihi ile yürürlüğe girdi.
    Yani Soru doğru Dilek Hanım.