1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat 2014 isg sınav sonucuna itiraz edenler hakkında

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Ferhat Ayas tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba;

  23.02.2014 tarihinde gerçekleşen Yükseltme sınav sonucuna itiraz edenlerin, Cevap kağıdı ile beraber gönderilen MEB. Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müd. tarafından gönderilen Üst yazıyı inceledinizmi???
  Lütfen bu konuyla alakalı, benimle irtibata geçermisiniz.

  Teşekkür ederim
 2. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  GÜNCEL !!!!!!!!!
 3. Ali Rıza Kaçmaz Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  75248
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  itiraz etmemiştim. ne diyor?
 4. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ali Rıza Bey;
  Bu konuyu netleştirdikten sonra sizlerle paylaşacağım, ancak yukarıda belirttiğim üst yazıyı diğer arkadaşlarımdanda görmem ve teyit etmem gerek. Önemli bir konu olduğu için Başlık altında yayınladım.