1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat 2014 sınavının doğru-yanlış cetveli ne zaman açıklanacak?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Sadi ÇETİN tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Rıza Köknar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28091
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Boraa Danışmanlık
    A sınıf uzmanlık sınavında kaç doğrusu olan geçebilecek? 80 soruda 56 doğrusu olan geçecekti. 2 soru iptal oldu. 78 soruda kaç alan geçecek? 54.6 yani 55 alan mı geçecek?
  2. Kemal KILINÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Rıza Bey,

İptal edilen sorular herkes için doğru olarak kabul ediliyor. Yani yine 70 puana denk gelen 56 doğrusu olan geçebilecek. İptal edilen soruları doğru da yapsanız, yanlış da yapsanız hatta hiç cevaplamasanız bile doğru kabul edilecek.
  3. Rıza Köknar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28091
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Boraa Danışmanlık
    Teşekkürler.
  4. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    iptal edilen sorular sizleri tatmin etti mi arkadaşlar ? bunu tartışalım isterim , benim şahsi düşüncem açıklanan sonuçlardan sonra mahkeme yoluna gitmek yönünde ... A sınıfı B kitapçığı 24 ve 45 'e itiraz ettim ve kesinlikle iptal gelmeliydi diye düşünüyorum ... Sizlerin de var mı kesin iptal olması gereken sorularınız ... Ayrıca mahkeme sürecine girmiş arkadaşım varsa yapılacak işlemler adına bilgi alabilir miyim ?
  5. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 soru iptal – 1 soru cevap şıkkı değişikliği)

A kitapçığındaki 55 numaralı soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 16 numaralı sorunun iptali,

A kitapçığındaki 4 numaralı soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 45 nolu sorunun iptali,

A kitapçığındaki 19 numaralı soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 60 numaralı sorunun cevap şıkkının her iki soru için de (B) yerine (D) olarak değiştirilmesi

2 iptal 1 şık değişikliği arkadaşlar b kitapçığı 45nolu soruyu atlaayalım :) kaldı 1 soru bana ...
  6. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    1 iptal daha var dikkat arkadaşlar , açıklam değişmiş galiba ...netim 55 e çıktı :(
  7. Kahraman GÜLŞEN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91091
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Niğde Üniversitesi
    2 iptal 1 şık değilikliği var. Şansa bakın ki bu üç soruya da ilk cevap anahtarına göre doğru cevap vermişim. İptallerle sonuç değişmeid ama, şık değişikliği ile bir sorum yanlışa dönmüş oldu. Artık hayırlısı. Şurda sonuçların açıklanmasına 1 gün kaldı...