1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava gireceklere duyuru

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

Ekli Dosyalar:

2. Murat Babayigit İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Peki sınav başvurusu başladı mı?
    Ayrıca ben iki gün önce isg katip'e girdim girebileceğiniz sınav B olarak yazıyordu ama şu anda size özel bir mesaj yok yazıyor
    Ne oldu şimdi
  3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Aynı durum bende de var şu an..
  4. obalsun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sanırım herkesin aynı problemi var. Benim de giriş iznim kalkmış görünüyor.
  5. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    O iyi de şimdi 23 Şubattaki sınava girmesek de 14 Ağustosa kadarki herhangi bir sınava girsek de sınıf yükseltebiliyoruz değil mi?
  6. obalsun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Açıkcası ben hiç bir şeyden emin değilim artık. Belki çok kuşkucu olabilirim ama Şubat sınavında C sınıfı uzmanlık sınavının hariç tutulmasınının gerekçesini de, bu sınav ile C olanların sonrasında tekrar sınava girerek A / B olmalarından, böylelikle de sayının çoğalmasından çekinilmesi olarak düşünüyorum. Bu durumda, Şubat sonrası yükselme sınavı yapılmayabilir. Ben bundan korkuyorum gerçekten.
  7. huseyincan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bugün sınav başvurusu başlaması lazım ama MEB sitesinde başvuru sayfasını bulamadım.
    Bilgisi olan varmı acaba başvurular başlamadımı.
  8. selami cartıllı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97706
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ziraat bankasından sınav ücretini yatıran varmı.
  9. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    evet eğitim ödemeleri meb ödemeleri altında yalnız üçüncü sayfada olduğu için biraz zor bulunuyor.
    meb henüz link açmadı sınav başvurusu için
  10. Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98715
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ALPERYAPI ( Henüz kurulmadı - kurulma aşamasında... )
    Eğitim ödemeleri, " BAŞVURU " için " meb " - henüz - link açmadı.
  11. Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98715
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ALPERYAPI ( Henüz kurulmadı - kurulma aşamasında... )
    Sayın, " İSGnet Yönetici Bey," Kimlik Bilgilerimi Güncelledim, ama hala Uzman Adayı olarak çıkıyor. C Snıfı Uzmanı olarak düzeltilmesine yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.
  12. ŞENOLDİV İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98583
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    DUYURU
    ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI'NDAN SINAVA BAŞVURACAK ADAY LİSTESİ BİRİMİMİZE ULAŞMADIĞINDAN

BAŞVURU İŞLEMİ HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR.
    T.C.
    MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
    23.02.2014 Tarihli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Başvurusu
    Sınav Ücreti İle Alakalı Duyuru
    Başvuru Kılavuzu
    Başvuru İşlemleri
    Başvuru Tarihleri: 03.02.2014 08:00:00 - 12.02.2014 23:59:59
    (Sınav Giriş Kartı Alma Tarihleri = 17.02.2014 13:00:00 - 23.02.2014 17:00:00)
    İletişim (Sorun/Sorular)
    Sorunsuz Kullanım için, Internet Explorer 5.0 ve üstü bir tarayıcı ile bu tarayıcının script özelliklerinin açık olması gerekmektedir.

Bu web sayfası Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı tarafından oluşturulmuştur.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Şubat 2014 ---
    Az önce meb.gov. tr ye girdim. Bilgileriniz ÇSGB den paylaşılan bilgilerle örtüşmemektedir. uyarısı geldi
  13. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Size ozel mesaj yok ifadedinin gorunmesinin nedeni su.27ocak itiraz son gunuyfu.bitti.dolayidiyle eski mesajin gundemde kalmasinin anlami kalmadi
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Şubat 2014 ---
    Parayi atmden yatirip sinav basvurusu icin beklenecek yükleme
  14. engin köksal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64046
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhabalar,
    isgbs@csgb.gov.tr mail adresine ,Aşağıdaki yazdığım metinden sonra sınav başvurusu yapabildim. Mesaj atınca mı oldu bilemedim ,eğer hala sınav başvurusu yapamayan arkadaşlar var ise denemenizde fayda var kolay gelsin,

SN İSGBS,

03 ŞUBAT 2014 tarihine kadar İSG_KATİP sisteminden yapmış olduğum sorgulamada B sınıfı İş Sağlığı ve Uzmanlığı sınavına girebileceğime dair mesaj vardı, Bugun(04.02.2014) itibariyle SİZE ÖZEL MESAJ BULUNMAMAKTADIR. yazısı bulunmaktadır.Ve Meb.gov.tr'de başvuru yaptığım zaman "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilgileriniz örtüşmemektedir. Konuyla ilgili itirazınızı isgbs@csgb.gov.tr mail adresine iletebilirsiniz" mesajı vermektedir.
    Toplam prim ödeme gün sayım 1938 gündür. B sınıfı yükselme sınavına girebileceğimi düşünüyorum. İbraz ettiğim bilgiler doğru olup yaşadığım mağduriyetin giderilmesi için gereğinin yapılmasını arz ederim.
    Saygılarımla,
    Engin KÖKSAL
    C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı