1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat sınavı patladı mı ? ? ?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Ferit Yılmaz tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sınavda beni en çok çeken diş hekiminin yaşadığı ramak kala olayının beni köpürtmesi :) @anlayamazsınız :)
  2. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    soruyu tam yazabilirmisiniz... ramak kala soruları genelde kolay olur... a mıdır b midir
  3. adem tasbas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    A sınıfına yükselme sınavı gerçekten zor bir sınavdı.Amaç sınıf yükseltmemekse bu zorlukta sınavlar olacaktır gelecekte.
    Ne kadar ihtiyac var A sınıfı işgüvenliği uzmanına ? Bilen var mı acaba?
  4. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    @Okan Şahin itina ile tüm yazdıklarıma rahatsız edici yada anlamsız diye değerlendiriyor. Burası 10. köy değil miydi ? yoksa sen daha olmadın mı ?
  5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Sınavın zor olduğunu bir kaç arkadaşımdan bende duydum. Soru tarzımı değişti acaba yoksa piyasaya bakış mı değişti ?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Şubat 2014 ---
    5 senedir bu işin içinde olan arkadaşlarım soruların zorluğundan bahsediyor. Bunun tecrübe ile alakası yok. Moral bozucu , motivasyon düşürücü arkadaşım ;)
  6. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Piyasaya bakış açısı değişti diye düşünüyorum. Çünkü 3000 a ihtiyacı var, a ya bakabilen b lerle beraber sayı 16000 civarında, bu durumda piyasayı bozma yönünde bir tehdit gibi algılandığından dolayı işin zorlaştırıldığını düşünüyorum.
  7. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    katılıyorum. A sınıfı uzman maaşları 3-4 binlere indiğini duyuyoruz. üzücü :(
  8. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    BEN B SINIFI SINAVINA GIRDIM. GECMISTE TOPLAMDA 3 SINAV TECRUBESI OLAN BIRI OLARAK FIKRIM " SINAV ZORDU ". HAYIRLISI OLSUN BAKALIM
  9. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sınava giren tüm arkadaşlara geçmiş olsun. Herkezin hakkında hayırlısı... Soruların bazısı kimilerine göre zor kimilerine göre kolay gelecektir. Tecrübe ettiğininz noktalardan şansınıza çıkan sorularda zorlanmazsınız,hiç alakasız kaldığınız durumlardan geleneler ise size zor gelebilir. Demek istediğim genel söylem itibariyle zor diye bahsedilen ve gerçekten hayal kırıklığı yaşayan arkadaşlar düşünülerek çok basitti,kolaydı ,ben geçtim ,ben 80-90 arası alırım lı mesajlar en azından bugün bu saat itibariyle verilmemeli.. Sorular açıklansın, tam metinleri görelim, sınava giren arkadaşlarında heyecanları biraz soğumuş olur ve hep beraber değerlendirmede bulunalım..Nacizane düşüncem....
  10. Hasan Gültekin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  11. huseyin kale İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ã kitapçığı ilk soru o olmalıydı.4-5 dk soruya bakıp hayal kurdum
  12. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Benim ilk girişim A yükseltme sınavına ... Önümde oturan arkadaş ikinci girişiymiş , en son keşke Aralık 2013 sınavında iyi hazırlanıp kazansaydım diye kafasını duvara vuruyordu ben çıkarken :) anlayın işte son iki sınav arasındaki farkı !!!
  13. musa durmus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hadi soruları trtışalım ben 20 soru hatırlıyom
  14. huseyin kale İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Soru hatırlıyosanız cevap tartışalım
  15. Kemal KILINÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    B sinavi

Hangisi kaynak esnasinda ortaya çikan zararli isiklatdandir?

X isinlari
    Kizil ötesi isinlar
    Mor ötesi isinlar
  16. musa durmus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    A sınıfı ilk yadım arama kurtarma södürme için 80 az tehlikeli sorusu vardı.
    cevabı 2 2 4 büyük ihtimal
    benzen maruziyet değeri 3.25 imiş
    gece postasında kadınarın muayenesi ne aralıkta olur sorusu vardı.Cevabı d imiş
  17. muhendis1970 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    2 senedir tam zamanlı igu ama 2 sene de ayrıca dışarıdan destek alıyorlardı 4 sene eder.hiç çalışmadan yüzünü açmadan sınava girmiş ve başarılı görüyorsa kendini ve kazanıyorum diyorsa şaşkınım ben bile...ama senelerdir mevzuata hakim biri sonuçta.sınav mevzuat ağırlıklı çıkmıştır gökten inmedi sorular...ezber yapana özet bilgi çalışanlara zor gelecektir ve pek çok kişi yönetmelik okumayı sıkıcı bulur gerçek bu...
  18. musa durmus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    metal madde yangını işareti sarı yıldız a şıkkı
    oksijen tankı valf aras2 metre olacktı
  19. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Birde ben 2005 senesi sorularini cozmustum.
    Yanilmiyorsam 3 soru aynisi cikti.
    Normalde bilemezdim.
  20. huseyin kale İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben onu 3 3 4 yaptım