1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat sınavına bakılırsa devlet b ye doymuş a ya aç

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Şuayip Aktaş tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  b sınavının soruları a sınavının sorularıdan çok daha zor, a sınavı soruları ise aralıktaki a,b sınav sorularındanda daha kolay olduğu sadece 3-5 tane buda neyin nesi denilecek soru olduğu görülmektedir.

  burdan anlaşılıyorki bakanlık b ye doymuş ... mayısta iyice kasacaklar ona göre şimdiden iyice hazırlanılmalı ...

  a için ise şayet bu sınav sonucu tatmin etmesse bakanlığı mayısta yine kolay olur, değilse zor olur kanaatindeyiz...
 2. Naciye Albayrak İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  91429
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  ÖYLE DÜŞÜNMÜYORUM.GEÇMİŞ YILLARIN SORULARINI EN AZ 2 KERE ÇÖZDÜM,EZBERİM İYİDİR.AYNI ZAMANDA AZ BUÇUK YÖNETMELİK DE BİLİRİM.AMA BU SINAV GERÇEKTEN EN ZOR A SINAVIYDI.UÇUNDAN YAKALAYAMADIĞIM O KADAR ÇOK SORU VARDI Kİ!
 3. harun kırlangıç İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Artık sınavlar kolay olmayacak ama ortada bir haksızlık var 21 Aralık sınavları oldukça kolaydı bu sınavlara göre, anlaşılan belgeli kişi artıkça sınavlarda daha seçici olacak. Ayrıca bu sınavları artık YÖK hazırlayacak buda ayrı bir zorluğu getirecektir...
  M.E.B yaptığı hiç bir sınavda başaralı olamadığı da aşikar...
 4. Ayfer YILAN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Soruları anlamakta zorlandım olumsuz soru cümleleri ve olumsuz cevap şıkları... bu neyin nesiydi. insana bildiğini bile şaşırtıyor...Türkçem yetmedi soruları anlamak için... zorlaştırmak için bayağı karışık hale getirmişler... ve çelişkili cevaplar da vardı.