1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat sınavına kaç kişi girecek?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Murat Uğur100 tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Arkadaşlar 23 Şubat Sınavlarına A ve B sınıfları için kaç kişinin gireceği hakkında bilgisi olan varmı?
  2. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bu soruyu sormamın nedeni zaten sayılar patlayacağı kadar patladı, yeni patlamalarda meydana gelecekmi :D :D :D
  3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Benim de sınava girme hakkım var ama hala girip girmeme konusunda tereddüt içerisindeyim.
    23 Şubatta nerede olacağım belli bile değil.
    O risk alınır mı, sonraki sınavı mı denemeliyim, hala karar veremedim.
  4. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Allah seni muvaffak etsin Sait Kardeşim,
    ama sanırım sorumun cevabını alamadım :D
  5. Aydın Şahin İSGforum Üyesi

Sınav başvuruları gerçekleşmedi! Yarın itibari ile başlıyor, sınav tarihine az bir zaman kala açıklanır. Zaten OSGB ler sayesine iş güvenliği sakız oldu sayı artınca ne olur bilmem!
  6. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Ben sınav başvuruları bitti diye biliyordum. Sizin dediğiniz gibidir.Teşekkür ederim.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Şubat 2014 ---
    Bu sınavda da sayı çok artarsa bırakın sakızı salça olacak tam. :D
  7. Aygün Bentürker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11423
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav takvimine göre başvurular bugün başladı ancak meb dan sınav başvurusuyla ilgili link ortada yok.
  8. gürkan canan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    yükselmede son sınav hakkımıydı yoksa bu yıl içinde bir sınav hakkı daha mı vardı?
  9. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Başvuruyu nasıl yapacaz ben çözemedim kimisi diyor belge gönderilecek kimisi diyor kpss gibi sınav ücreti yatırılacak sadece. Duyurudan anladığım kadarıyla sınav ücreti yatırmak yeterli kpss gibi başvuruyu yapacaz sanırım
  10. Ferhat ALÇAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tahmini olarak söylüyorum B sınıfı 23000 A sınıfı 11000
  11. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bu tahmini neye göre yaptınız?
  12. Ferhat ALÇAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C SINIFI KAZANAN 40000 ÇOK AZ DA KAZANAMAYAN A B VAR. girmeyi düşünmeyenleri de hesaba katınca böyle bir tahminde bulundum