1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

23 şubat sınav başvuruları

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve isa kurt tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Hasan TUFAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50648
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Nur Plastik ve Madencilik San. Tic. Ltd. Şti.
  2. HALİL İBRAHİM ATMACA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    133152
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bakalım bir sınavın daha başvurusunu hallettim ... Sonumuz ne olacak hayırlısı...
  3. selami cartıllı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97706
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben de nihayet başvurumu yaptım
  4. arkadaşlar sınav duyurusunda 80 soru sorulacağı yazıyor.. bu haksızlık değil mi?.. yoksa bi yanlışlık mı var? bilgisi olan var mı..
  5. Kemal KILINÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Niye haksızlık olsun ki? Bu sefer 100 yerine 80 soru, 90 dakika. Yine alacağın puan 100 üzerinden hesaplanacak. Haksızlık neresinde acaba??
  6. Sem Havan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar ilgili bir başlık konusu bulamadım ve bu sınavla alakalı diyerek buraya yazma gereksinimi duydum. Bir konuda bilgilerinize danışmak istiyorum. Ben 15-20 günlük bir fark yüzünden B sınavına girme hakkı kazandım. Eğer bu sınava girersem başarılı olursam gelecek aylarda primim dolacak A ya girme şansım olacak mı ? Olursa boş yere B belgesi parası vermek zorunda kalır mıyım ? Eğer başarısız olursam tekrar B sınavına mı girmek zorunda kalırım gün dolduğundan A sınavına girebilir miyim ? Karışık durum yardımcı olursanız sevinirim ..
  7. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Maalesef ÇSGB'nın aşağıdaki duyurusuna göre, prim gün sayısı bir sonraki sınava yetse bile ikinci defa yükseltme hakkı yok.
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=sinav_hakki_duyurusu
  8. Sem Havan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok teşekkürler Yalçın Bey ..
  9. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Rica ederim. Yardımlaşmak (BENCE) öncelikli görevimiz. Sınav konusunda da sizin adınıza üzüldüm. Hayırlısı olsun inşallah.
  10. Cemil Çamyurdu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

80 soru olacağı doğru..haksızlık konusunda birşey diyemeyeceğim ancak 30 soru yanlış yapma lüksümüz varken şimdi 24 yanlışa düştü..
    Ayrıca 100 soruda esneklik daha fazlaydı..bence bu karar hiç iyi olmadı..matematiksel olarakta dezavantajlı olduk.
  11. mdogan79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar 21 aralıkta sınavdan geçtim.bende yükseltme sınavına ücretini yatırdım ancak bana başvuru yapmana gerek olmadığını söylediler.subatın 17 sinde sınav yerini cıktı olarak alabilirsin dedi osgb kurs yeri. doğru mu bilen yardımcı olsun lütfen.
  12. bu adrese 12.şubat 2014 tarihine kadar başvuruda bulunmanız lazım: http://basvurular.meb.gov.tr/bsv3/calisma_isguv_uzm/
    ilgili yerleri doldurup, kayıt yapıyorsunuz.. 21 aralık sınavında olduğu gibi, sınava gireceğiniz şehri vs. seçiyorsunuz.. ondan sonra 17 sinde sınav yerini çıktı alıyorsunuz.
  13. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Bu da demek oluyor ki parayı da 12 şubat öncesinde yatırabiliriz?