1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 şubat sınav sonuçları belli oldu !!!

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Yalçın CEYLAN tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu sınavı geçenler A++ dır, tebrik ederim
  2. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93835
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    81,25
  3. Nazlimin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A olmuşum darısısı diğer arkadaşların başına..
  4. Resul KILIÇ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91724
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    özel sektör 05367236098 rekilicgxd8@gmail.com
  5. bugradaglar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba. Bu sınavda başarılı olan uzmanların üst sınıf belgeyi almak için ne yapması gerektiğine dair bilgisi olan var mıdır? Teşekkür ederim.
  6. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Bakanlığın belge ücretlerinin yatırılması ile ilgili duyurusunu bekleyeceğiz.:)
  7. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yükseltme sınavına sadece bir belge (B veya A) için girebiliyorsunuz. Önce B'ye yükseltip daha sonra A'ya yükseltemezsiniz.
    Ayrıntılar aşağıdaki bağlantıdadır.

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=sinav_hakki_duyurusu
  8. servet gölcük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba Arkadaşlar,

Şu an çok huzursuz ve sıkıntılı bir hafta geçiriyorum. Bu yüzden sınavdan 80 ile geçmeye bile sevinemedim. Mayısa hazırlanacak arkadaşlara tavsiyem: Yönetmelik ve kanun özelerini okuyup sadece aralık ve şubatta çıkan soruları çözmeleridir. Muhtemelen Mayıs sınavı da yorum ağırlıklı olacaktır. Sınavdan önceki gece aralık sorularını çözüp, sınav sorularını da çok dikkatli şekilde okumam sonucunda bu puanı alabildim. Toplasan 10 gün sağlıklı bir şekilde çalışmamışımdır. Mayıs sınavına hazırlanan arkadaşlara şimdiden başarılar, Bana da Dua edin lütfen.

Sevgi ve Selamlar
  9. Ayfer YILAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben de C sınıfı sınavından hemen sonra aralık ayındaki B sınıfı sorularını çözmüştüm ve geçer puan alacak kadar doğru soru cevaplayabildim. Ama ne yazık ki şubat sınavındaki soruları anlamakta zorlandım yani soruyu cevaplamak için önce anlamak lazım ama maalesef o kadar karıştırmışlardı ki olumsuz soru cümleleriyle bu yüzden okuduklarımı anlayamadım.
  10. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Aralık 2011 de belge paraları iptal olmuştu inşallah kökten kalkar şu belge paraları :) Zaten şu belgeyi de kaldırsalar kimlik gibi bir şeyler yapsalar daha çok makbule geçer. Giden kağıda, ağaçlara yazık. Verdiğimiz milyarlarca liralık pastayı yediler yetmedi bir de üstüne tatlı niyetine sertifika parası veriyoruz. Hepimiz sertifika parası vermek yerine 400 TL ye 20 tane Naşi Armudu Ağacı fidanı alıp bakanlığın önüne dikelim en iyi armudu yesinler. En iyi armudu kimler yerse.
  11. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    • Alakasız yazılar...
    Olan ferit'e oldu...:(
  12. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı: