1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! 23 mayıs 2015 sınav sonuçları açıklandı

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Kazananların listesi Ziraat Bankasına verilecek. Sisteme işleyecekler. Sonra İSGGM duyuru yapacak tamamdır paraları yatırın diye.
  2. İşinize gelmeyince kapatırsınız ... İş güvenliği alanında hiç bir mesleki tecrübesi olmadan, prim gün esasına Dayalı sistemle A Sınıfı havadan belge alanlar platformuna üye olun siz .. Orada bu insanları korursunuz .. Ancak şu anki Konu başlığına bakarsanız 23 Mayıs isg sonuçları açıklandı diyor . Bir üst başlığı okuyun isterseniz .. Sizin o koruduğunuz ve en çok iş kazaları meydana getiren insanları konuşma yeri ya da konu başlığı burası değil.. Siz diğer konu başlıkları var ya .. Gıda mühendisleri madenlerde çalışsın Dediğiniz konu başlıkları .. Oralarda sorularınıza cevap bulun .. Bu konu başlığı 23 Mayıs sınavıyla ilgili yani emeğiyle ,çabasıyla ,bilgi birikim ve tecrübesiyle çalışıp sınava Girdiği ve helalinden Kazandığı ya da kazanamadığı, başarı oranlarının % 28 ler seviyesinde olduğu bir sınavın sonuçlarının yorumlandığı konu başlığı..
  3. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Sayın Canan hanım polemiğe girmeyecektim ancak ismimi belirttiğiniz için cevap hakkım doğdu.
    Agresifliğinizin sebebini bilmiyorum ,umrumda da değil.
    Öncelikle okuma-algılama sorununuz var çünkü kişisel bilgilerimde Elektrik-Elektronik Mühendisi olduğum yazıyor :)
    Bir yorum yazıyorsunuz .İnsanlar her yazdığınızı beğenmek zorunda değil. Eleştiriye açık olmalısınız.
    Kıytırıktan belge aldı dediğiniz insanların çoğu Mühendis ve yılların tecrübesi var . İki sınavda da ciddi hazırlık yapmış ve başarılı olmuş arkadaşlarımızın emeğine biraz saygı gösterin.
    Devlet İş Güvenliği Uzmanlarına imkan tanımış, meslektaşlarımız da çalışmış başarılı olmuş. Eminim sizin de prim gününüz tutsa sınava girer A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olurdunuz.
    Bence kırıcı olmak biz uzmanlara yakışmıyor. Daha serin kanlı olmalıyız.
  4. Internette maden mühendisi yazdığı ve madenci resminiz olduğu için maden mühendisi dedim .. Umrumda değil ne mühendisi olduğunuz zaten .. Agresif falan Değilim .. Sizin kadar da rahat olmadım hiç bir zamanda..

Bu durumun benle alakası yok çünkü ben gerekli tüm sertifikalarımı aldım.. Ben mağdur olmadım yani.. Mağdur olan tüm Arkadaşlarım için yazdım bu Mesajları ...

Onun dışında ben eleştiriye açık bir insanım.. Ancak siz ve arkadaşınız sürekli muhalefet konumunda olup sürekli millete kötü yorum yapıyorsunuz ..
    " Eleştiri= kötü yorum yapmak " sizin için ...
    Bu zihniyeti , bu Kafayı değiştirin size tavsiyem ..
  5. ÇSGB' nın sınavla ilgili duyurusunun yayınlanmasını bekleyen arkadaşlar ;
    Duyuru bu hafta yayınlanmayacakmış :( :( :(
  6. Gozde Cengız İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    129581
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Evet mehmet bey. 35 doğru 70 puana denk geliyordu. Aralık ayında inşallah geçeceğiz biz kalanlar.