1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

23 mayıs sınav soruları ösym üzerinden görüntülenmeye başladı !!

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve emre1236 tarafından 8 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. emre1236 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  23 Mayıs sınav soruları ösym aday işlemleri sisteminden Cevap Kağıdı Görüntüle sekmesinden soru numaralarına tıklanarak tüm sorular açılıyor. Ben C sınıfına girmiştim. diğer sınıflardan sınava giren arkadaşlarla beraber burada soruları paylaşabilirler miyiz?
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Hayir kanunen yasak. Devlet sirri olarak nitelendiriliyor diye biliyorum. Yayinlayan sitelere ağır idari para cezasi var.
 3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Talha beye katılıyorum eğer düşündüğünüz gibi olsaydı herkesin görebileceği şekilde yayımlarlardı. Sadece sınava girenlerin görebilmesi için yapılmış bir sistem.