1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 şubat sorulara itirazlar

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve dilekkaya tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. dilekkaya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar herkes bir soru yazıp bu değişsin yok bunun cevabı böyle olmalı demiş ama kimse yönetmelik maddelerine bakmıyor sanırım. b grubu kaynakta ışınların hepsi doğru yönetmelikte var.Emin beyin sorularında risk değerlendirmesi ekibinde bulunması zorunlu olmayan kişiyi sormuş herkes hep bir ağızdan değişsin demiş orda paragrafa göre yorum yapıcaksınız. paragrafa göre cevaplayın diyor.Orda işyeri hekimine gerek yok diyor cevapta .doğru.Çünkü diş doktoru var.ha tabi diş doktoru işyeri hekimi gibi düşünülür mü o tartışılır.
 2. emreimre İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  55835
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaslar 23subat A sınıfı iptal edilecek sorulara itaraz etmekmiçin yarın son gün.13 soru iptal edilebilir açıklamalarıyla birlikte bir dosya hazırladım başvuruları herkes yapsın yarın son gün.....

  Ekli Dosyalar:

 3. ismail oğuz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Özellikle Ankara 'da ikamet eden arkadaşlar lütfen itiraz edin . Benim gibi il dışındakilerin posta yoluyla ulaşmaları süre açısından zor.
 4. Fatih Ülker Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  36910
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Dilek Hanım
  B SINIFI SINAVINDA
  - Aşağıdakilerden hangisi 01 ocak 2013 tarihinde yapılan risk değerlendirmesi ekibinde bulunması gereken zorunlu kişilerden birisi değildir ?
  a) işveren
  b)iş yeri hekimi
  c) iş yeri destek elemanı
  d) iş yeri çalışan temsilcisi
  Şeklinde belirtilmekte ve bu iş yerinin TEHLİKELİ SINIFTA olduğu ve
  2 diş doktoru , 2 diş teknisyeni , 1 iletişim görevlisi , 1 hizmetli olduğu belirtiliyor.
  Kimse şu açıdan düşünmüyor.
  Tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde 50 kişi altı 01.01.2014 tarihinde işyeri hekimi zorunluluğu geldi.Dolayısı ile risk değerlendirmesi için neden İşyeri hekimi zorunluluğu olsun .
  Burada asıl dikkat edilecek nokta bence buydu.