1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24.05.2014'te yapılmıi isg sınavı hk. yardım

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Duman Duman tarafından 23 Mart 2019 başlatılmıştır.

 1. Duman Duman İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhabalar, aranıza yeni katıldım.

  Sorumu özetlemek gerekirse; 24.05.2014 tarihine yapılan İSG-Mayıs 2014 sınavına girip ve 68 puan almıştım. Daha sonra çeşitli nedenlerden dolayı gelişmeleri takip edemedim ve öğrendiğim kadarıyla mahkeme kararıyla birçok soru iptal edilmiş ve benim puanım 71'e yükselmiş. Ben bunların hiçbirinden haberdar olamayarak Aralık 2014 sınavına girdim ve bu sınavda aldığım 78 puana istinaden C-sınıfı iş güvenlik belgem düzenlendi.

  Şimdi benim sorum; normalde ilk iki sınavı da başarıyla tamamladığım için adıma A-sınıfı belge düzenlenmesi gerekmez miydi? Benim bu durumda itiraz haklarım nelerdir? Ben, adıma düzenlenen C-sınıfı iş güvenlik belgesiyle 2 yıl C-sınıfı olarak çalıştım

  Değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.