1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 aralık 2011 mahkeme kararı ile tekrar incelenen sınav sonuçları???

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve CEYDA tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. CEYDA İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  9385
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  24 aralık 2011 sınavından kalmıştım ıkı kere sınav sonucuna itiraz ettim sonuç değişmedi.ekim 2012 sınavına girdim aldım.kasım 2012 de mahkeme kararı açıklandı 24 aralık 2011 den de geçmiş oldum mahkeme kararı ile(meb sitesinde sınav sonuçları arşıvde mahkeme kararı ile 24 aralık 2011 sınav sonuçalrı var)....1 yılım kayboldu ıkı kere sınav harcı yatırdım ???bununla ilgili herhangi bir girişimde olan var mı?ne yapmalıyız??
 2. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  1231
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özel Şirket
  Dilekçe yazıp ilğili bakanlığa başvurucaksın.15 gün içinde cevap vermek zorundalar.mutlaka başvurulması gerek yeri yazar sayfalarında yada genel müdürlüğe başvurabilirsin.
 3. CEYDA İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  9385
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  geçici maddeyle mesleki tecrübe var kimya mühendisiyim 12 senelik saha çalışmam var a sınıfta çalışabılırmıyım dıye tüm evrak işe giriş bildirgelerim hizmet dökümüm yolladım 13 martta ellerine ulaştığına dair tebliğim var sonuç yok:(
 4. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  1231
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özel Şirket
  benim bildiğim mart aylarında tebliğ yayınlayacaklardı hanği meslekler hanği iş alanlarına bakabilir diğe.taslak olarak yayınlandı ama daha yürürlüğe geçen birşey yok.o yüzden sana şimdi A sınıfına bakabilirsin diğemezler çünkü nerelere A sınıfı olarak bakabileceğin daha belli değil.Çıkınca tebliğ o zaman gönderirler belgeni sıkıntı yok rahat ol:)