1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 mayıs 2014 sınavı sonrası kazanılan sertifika ne zaman ilgili adrese ulaşır?

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Kemal Bektaş tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Kemal Bektaş İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  106796
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar sınav sonrası sertifikası eline ulaşan var mıdır? Hala İSG-Katip de görünen adresime gelmemiş olması normal midir? Teşekkürler...
 2. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  84323
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  çalışmıyor
  Ben aralık 2013 te A sınıfını aldım,hala sertifika yok.Alo 170'i aramıştım,yoğunluktan dolayı dediler..hala yok...ama normal bence.
  Malum kamuda kaplumbağa hızı ile ilerliyor herşey...
 3. Kemal Bektaş İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  106796
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  O zaman seneye bugünler gelir diye umuyorum:) Teşekkürler...