1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 mayıs 2014 sınavına hazırlık için kaynak -2014

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    24 mayıs 2014 Sınavına Hazırlık İçin Kaynak -2014
    Çıktı alıp çalışırsınız.

Ekli Dosyalar:

2. Erhan Bayraktar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler..
  3. bruwsk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    harika bi çalışma. emeği geçenlere binlerce kez teşekkürler
  4. kadirdursun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İndirdim okuyacağım.
    Teşekkür ederim.
  5. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    NASIL ÇALIŞMALIYIZ. ?
    1) Şu aşağıda verdiğim ,

1.kaynak özet
    2.kaynak özet
    3.kaynak özet

özetlerdeki aynı konuları , aynı anda paralel çalışırsınız.

2) Aşağıda mevzuat özeti var 1 kez okursunuz. İlaveten çıkan mevzuatları okursunuz.
    Mevzuatlarla ilgili soru bankası verdim aşağıda 1350 soru çözersiniz.

3)Spot notu son 15 günde okursunuz.

4) Güncel denemeleri çözelim.

1.KAYNAK ÖZET
    24 mayıs 2014 sınavına hazırlık için kaynak -2014

2.KAYNAK ÖZET
    47 ders özeti / 24 mayıs 2014 sınavı için isg kaynak / güncelleme 20 şubat 2014

3.KAYNAK ÖZET
    http://www.isgforum.net/threads/Önemli-47-ders-en-titiz-çalışma-güncel-sade-sistematik-emek-tavsiye-21-aralik-2013.9597/

SORU BANKASI
    http://www.isgforum.net/threads/2014-sınavlarına-hazırlık-soru-bankası-1364-soru-304-sayfa-mevzuatlarına-göre.10550/

MEVZUAT
    ÖZET mevzuatı OKUYALIM
    http://www.isgforum.net/threads/yönetmelik_tebliğ_kanun_özet.9531/

İLAVETEN ÇIKAN MEVZUATLARI OKUYALIM
    Asbestle Çalışmalarda Sağlık ve Güvenlik Önlemleri Hakkında Yönetmelik Değişiklik 16.01.2014 -28884
    Askeri İşyerleri ile Yurt Güvenliği İçin Gerekli Maddeler Üretilen İşyerlerinin Denetimi, Teftişi ve Bu İşyerlerinde İşin Durdurulması Hakkında Yönetmelik Değişiklik 04.02.2014 -28903
    Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin Azaltılması Hakkında Yönetmelik 30.12.2013 -mükerrer 68867
    Engelli ve Eski Hükümlü Çalıştırmayan İşverenlerden Tahsil Edilen İdari Para Cezalarını Kullanmaya Yetkili Komisyona Dair Yönetmelik 09.01.2014- 28877
    İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin Desteklenmesi Hakkında Yönetmelik 24.12.2013 -28861
    İşkolları Yönetmeliği Değişiklik.26.03.2014 -Değişiklik28953

SPOT
    24 mayıs 2014 sınavı için isg spot- guncelleme 19-12-2013

http://www.isgforum.net/threads/695-madde-spot-27-11-2013-47-sayfa-21-aralık.9255/

.
  6. fiziko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    emeğiniz için teşekkürler allah razı olsun
  7. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Bu adam bu işi biliyor.
    Konunun sabitlenmesini öneriyorum..
  8. GÜÇLÜ BARIŞ AKSU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hocam elinize sağlık, muhteşem bir kaynak. ama 2014 güncel özette gözden kaçan yerler var. tüp renkleri güncel değil mesela.
  9. hgencal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    elinize sağlık, teşekkürler
  10. biyolog4472 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    133418
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Elit OSGB
    hocam ellerinize sağlık
  11. Sami Aşkın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98293
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    güzel bir çalışma

Ekli Dosyalar:

12. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Dosyaları EPUB formatına çevirdim EPUB paylaşım açık olmadığı için RAR lı olarak paylaşıyorum tek bir rar da topladım eğitim dosyalarınızı. EPUB formatı ile çok daha kolay ders çalışmak Tabletinizde Telefonunuzda E book readerınızda Bilgisayarda da okuması daha kolay bir format.

Bilgisayarda icecream programını, android cihazlarda mantano e book reader programını, ios larda zaten ibook programı mevcut tavsiye ederim. En stabil e book cevirici olarak da abbyys fine readerı kullanabilirsiniz. (bütün çeviricileri denedim nerdeyse). Dilerseniz hepsini tek bir kitap haline de getirip kitap okur gibi çalışabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

13. fiziko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Eylül 2015 ---
    peki bu verdiğiniz bilgiler en güncel bilgiler mi
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Eylül 2015 ---
    aralık 2015 sınavı için
  14. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Muhammed Bey' in verdiği dosyaları olduğu gibi çevirdim % 95 güncel görünüyor ek çıkan yönetmelikleri de mesajında yazmış onları da ek olarak çalışabilirsin. Aralarında tek tük hatalar olabilir (özellikle spot bilgilerde) zaten yönetmelikleri de okuduğun zaman varsa hatalar görebilirsin.
  15. fiziko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim
  16. levent altuğ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Şu andaki ciddi bilgi kirliliğinde çalışmalarımıza ışık tuttunuz Teşekkürler çok yararlı çalışmalarınıza 5 Aralık 2015 çalışmalarımı bunlarla yapacağım güncel olmayan konuların bir listesi mevcut mu? veya bulabileceğimiz kaynak önerileriniz olabilir mi? Bütün bunları bugünkü güncellemeler ile tek link bir dosya olarak paylaşırsanız harika olur düşüncesindeyim.
    Saygılarımla,
    Levent ALTUĞ