1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 mayıs iş güvenliği sınav sonuçları

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    24 Mayıs İş Güvenliği Sınav Sonuçları açıklandı ÖSYM İş Güvenliği Uzmanlığı sınav sonucu
    Dün yapılan ( 24 MAyıs ) İş Güvenliği sınav sonuçları açıklandı mı. ÖSYM tarih verdi. İş Güvenliği uzmanlığı sınavı ne zaman açıklanacak.

24 Mayıs 2014 tarihinde yapılan İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği sınavı sona erdi. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ise sınavı artık ÖSYM’nin düzenlemesi nedeniyle bilinmemekte. Biz ise sınav sonuçlarının 30 Mayıs’a kadar açıklanmasını bekliyoruz.

SINAV SONUÇLARININ DUYURULMASI

Sınav sonuçları ÖSYM’nin internet sayfasından duyurulacak, adayların adresine ayrıca sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınav sonuçlarını, ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sonuç bilgisinde doğru/yanlış cevap sayıları ve adayın aldığı puan belirtilecektir. Internet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

iş güvenligi uzmanligi

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ VE İNCELEME TALEPLERİ

Sınav sonucunun incelenmesini isteyen adaylar, sonuçların ÖSYM tarafından elektronik ortamda açıklanmasından itibaren en geç 10 gün içinde, ÖSYM tarafından belirlenen ücreti yatırdıklarını gösteren dekont ile birlikte; sınav sorularının bilimsel açıdan doğru olup olmadığının incelenmesini talep eden itirazlarda ise sınav tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde her bir dilekçeye özgü ve her bir soru başına ÖSYM tarafından belirlenen ücreti yatırdıklarını gösteren dekont ile birlikte ÖSYM’nin Internet sayfasında yer alan “Adaylar Tarafından Dilekçe Gönderilmesi ve işlem Ücretleri” konulu duyuru doğrultusunda Genel Amaçlı Dilekçe örneğini kullanarak ÖSYM’ye başvurmalıdırlar. Adayların inceleme masraflarını, ÖSYM’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Güvenevler Şubesi 6028011-5013 numaralı hesabına (IBAN NO: TR 070001000830060280115013) yatırmaları gerekmektedir. Dilekçe ÖSYM Sınav Hizmetleri Daire Başkanlığı 06800 Bilkent/Ankara adresine ulaştırılmalıdır. ÖSYM süresi içinde yapılan itirazları inceleyecek, sonuçlarını adaylara ve gerektiğinde ilgili kuruma 10 gün içerisinde posta ile bildirecektir. Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile üzerinde adayın T.C. Kimlik Numarası, adresi, evrak referans numarası vb. bilgiler yazılı olmayan, imzalanmamış dilekçeler işleme alınmayacaktır. Süre hesabında ÖSYM Genel Evrak kaydına giriş tarihi esas alınacaktır. Sınava ilişkin yapılacak işlemlerde adaylardan alınacak ücretler, ÖSYM’nin Internet sayfasından adaylara duyurulmaktadır. ÖSYM aday dilekçelerini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr Internet adresinden alabilecek ve/veya adayların vermiş olduğu dilekçeleri https://als.osym.gov.tr Internet adresinden cevaplayabilecektir.

ÖSYM’de bulunan her türlü sınav evrakının aslı veya sureti, yargı organlarının aksi kararları olmadıkça, aday dahil hiçbir kişi ya da kuruma verilmez. Ancak, “Adaylar Tarafından Dilekçe Gönderilmesi ve işlem Ücretleri” konulu duyuru doğrultusunda adaylar, sınavda kullanmış oldukları kendi soru kitapçığı ve cevap kağıdını ÖSYM merkezinde inceleyebileceklerdir.

http://www.medya365.com/guncel/24-m...guvenligi-uzmanligi-sinav-sonucu-h180428.html
  2. Deniz Mert İÇÖZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Başlık çok yanlış olmuş, sonuçlar daha açıklanmadı arkadaşlar.
  3. Dilşat Uylukcu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99674
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Lokman Hekim OSGB
    Açıklansın artık yahu o_O Açıklandığını gören, duyan ya da bilen olursa buradan bize de bilgi verebilirse süper olur sanki :rolleyes:
  4. alibzdgn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    size hiç yakıştıramadım Erkan Bey. Hiç etik değil bu yapılan.
    Siz ki bu form sitesinden binlerce meslektaşımın lehine paylaşımlar, bilgiler aktardınız. Ciddi anlamda işini yapan tek iş güvenliği platformunun bu site olduğunu düşünmekteyim o yüzden yakıştıramadım.
  5. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Arkadaşlar yanlış olan nedir acaba, Erkan Bey sonuçların açıklaması ve yapılacak işlemlerle ilgili bilgilendirme yapmış. Uzatmaya gerek yoktur..
  6. alibzdgn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    "24 Mayıs İş Güvenliği Sınav Sonuçları açıklandı" yazısı ile heyecanlanıp linke tıkladık fakat hayal kırıklığına uğradık.
    başka site sahipleri bu yöntemle tıklanma reytingi alır ve google de ön sıralara yerleşme amacı güder.
    yoksa erkan bey çok takdir ettiğim bir üstad bu konuda. sitesi ise gerçekten faydalı.
  7. Dilşat Uylukcu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99674
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Lokman Hekim OSGB
    Eğer kaynak gösterilen siteye bakarsanız o haberin olduğu gibi paylaşıldığını görebilirsiniz. Erkan Bey'in önceki paylaşımlarını biliyorsanız sizin düşündüğünüz amaçla yapılmadığını biliyor olmanız gerekir. Evet kısa süreli bir şok yaşamıştım ben de. Yakıştıramadım yerine;

"Erkan Bey, yazmış olduğunuz başlık yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bu yüzden bence değiştirmeniz de fayda var." diyebiliriz sanırım.

Olur böyle şeyler. İsgforum üyeleri olarak bu yanlış anlaşılmaların önüne geçebiliriz.

Saygılar.
  8. alibzdgn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet biraz ağır olmuş olabilir. Erkan Bey niyetimizi biliyordur inşallah. yanlış anlaşılmalara meal vermek istemem;)
    Herkese kazasız, sağlıklı günler diliyorum
  9. ismail tahsin özbek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99870
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    seval kablo
    ösym zaten saçmalıyor, ne sorular belli, ne nezaman açıklayacakları. sonuçları her arattığımda ya bu habere ya bu sayfaya yönlendirmesi çok saçma.
  10. Nuray İSGforum Üyesi

Bu başlık yanlış ; Bende evet çok heyecanlandım ama bize çok emeği geçen bir yönetici için olur olmaz konuşmamak lazım , biz iş güvenlikçilerin ayarı bozuldu bu sınavlardan diye düşünüyorum................
  11. nazo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bencede bu baslik cok yanlis.bir isg uzmani tıklanma rekoru derdinde olmamali
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bi dövmediğiniz kaldı beni..ben sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımı yaptım birde sınav sonuçları açıklanınca bu konu devamında bilgilendirmeye devam ederiz düşüncesi de vardı..Tıklanma derdimiz olmadı yada böyle bir ihtiyaç peşinde koşmadığımızı hepimiz biliyoruz..çok üzüldüm ben,dövüyosunuz bazen bizi...
  13. Halil GENÇER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21758
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    GENÇER MÜHENDİSLİK
    Erkan bey canınızı sıkmayın, arkadaşlar, herkes çok gergin, maksadını aşan ifadeler yazılabiliyor.
  14. ismail tahsin özbek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99870
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    seval kablo
    Forumu ve paylaşımları beğenerek takip ediyorum. Saçmasapan bi gazetenin yaptığı gereksiz bir haberi paylaşmanın anlamı olmadığını düşünüyorum, biraz daha seçici olunabilir. Maksat aşan bir ifade göremiyorum.
  15. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Google da birinci sırada çıkma çabaları bunlar :) Erkan bey kandırma bizi :)
  16. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ya banane ya google neymiş ne birincisi..neyse ortamı yumuşatalım biraz..