1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 mayıs sınavı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve ugurkavakli tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ugurkavakli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba,
    C sınıfı İSG uzmanıyım.
    24 Mayıs'ta B sınıfı sınavına girmek istiyorum fakat isg katipte giriş hakkım bulunmadığı yazıyor.
    SGK sorgulamada pirim günüm 1454 görünüyor. Şubat ve Mart ayı işlenmemiş hali 15 Martta 1500 gün doluyor. Nasıl bir yol izlemem gerekir.
  2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İşyerinizden İmza ve kaşeli olarak alacağınız SSK dökümünüzü bir dilekçe ile birlikte Bakanlığa göndermelisiniz.
  3. Orhan Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    24 mayıs sınavına başvuru yapmadım henüz. en son başvuru tarihi ne zaman acaba?
  4. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    11.02.2014

Prim Ödeme Gün Sayısına Göre 24 Mayıs 2014 Sınavına Girecek Adaylar İçin Sınav Takvimi

23 Şubat 2014 sınav sonucunun MEB tarafından açıklanması : 12 Mart 2014

Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 sınavına başvuru yapacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih : 10 Mart 2014

Yönetmelik hükümleri gereği sınava katılmaksızın doğrudan belge almaya hak kazanan adaylardan, 24 Mayıs 2014'te yapılacak sınava prim ödeme gününe göre belge sınıfını yükseltmek amacıyla katılacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih : 10 Mart 2014

Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava belge sınıfını yükseltmek amacıyla başvuracak adaylardan, İSG-KATİP sisteminde yaptığı sorgulama sonucunda gireceği sınav türü hatalı olanlar için itiraz süresi : 13-20 Mart 2014

İtirazların incelenerek nihai sınav listesinin tamamlanması : 28 Mart 2014

24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava ait nihai sınav listesinin ÖSYM ‘ye bildirilmesi : 01 Nisan 2014
  5. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    1-1454 primi dökümü
    2-şubat -mart ayi için işyeri pirim dökümü imzalı kaşeli olacak (iş yeri biliyor)
    3-dilekce
    üc belgeyi bakanlığa gönderiniz-
    ben gönderdim teslimedildi bakalım hayırlısı artık. son gün 20mart unutmayınız.!!!
  6. özdal güngör İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bende evrakraklari kargo yolu ile 13. de ellerine ulasicak sekilde gönderdim bu güne kadar isg katip de bir degisiklik yok.Bu güne kadar itiraz basvurusu kabul edilen varmi yoksa 20 sinden sonrami degerlendiricekler bu sefer ?
  7. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    28 MART a kadar değerlendirme yapılacak diye biliyorum.
  8. hkulhancioglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaslar dediğiz evrakları gönderdim ama sınava giriş hakkı tanımadılar.açıklanmıs isg-katipte bakarsanız bilginize
  9. ugurkavakli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kabul edilmemiş. Başka bir yükseltme sınavı yok herhalde?
  10. Arif Araç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101603
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başvurular 3 nisanda başlıyor 11 nisanda bittiyor
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Nisan 2014 ---
    yasanın cıktı tarih itibariyle 1500 gün istiyor mallesf yükselme hakkınız bulunmuyor
  11. hkulhancioglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    malesef öyleymiş.11 nisan son gün arkadaslar basarılar.
  12. Serkan Temel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14449
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başka yükseltme sınavı olacakmı arkadaslar bilgisi olan varmı
  13. Sevin Kamaşoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    120 TL sınav ücreti mi olur? Ne veriliyor ?
    Başvuru zamanı başladı 11.04.2014 e kadar zaman var.
  14. Arif Araç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101603
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yükseltme sınavı hakkı agustos sınavından sonra tanındı yasa yanlış hatırlamıyorsam haziranda cıkktı bidaki c sınavı aralıkta haziranda tekrar sınav acılmaz çünk sınav sonucu 12 haziran gibi acıklanır başvuru zamanı olmıyacagından sınav olmaz diye düşünüyorum son yükselme sınavı
  15. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bakanlık açıklamasını yaptı mayıstan sonraki sınav aralıkta. ne yükseltme nede normal sınav yok bu arada
  16. Cagdas Sakinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92542
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Yaparlar bence
  17. kadri İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar sertifika
    ucretını odemeyi unuttum . acaba başvuru yapabilirmiyim
  18. ferdi ülker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dilekçe yaz ve isgye gönder sonra sürekli ara sor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Nisan 2014 ---
    120 TL çok tabi nede olsa ödeyeceğiz mecburen.
  19. fatih özdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar ben sınava ilk defa gireceğim ama bu konuda biraz cahilim yayınlalan kılavuzu okudum ama parayı nereye nasıl yatıcapımıza dair bir şey göremedim bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim saygılar...
  20. Hasan TUFAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50648
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Nur Plastik ve Madencilik San. Tic. Ltd. Şti.
    Bence sınav sonucu 27-28 mayıs gibi açıklanır. Dikkat ederseniz sorulara itiraz diye birşey yok. ÖSYM, LGS sınavını (2 milyon kişinin sınavını) bir haftada açıkladılar ve sorularıyla cevap şıklarını da açıklamadılar. Bu sınavda da aynı şeyi yapabilirler diye düşünüyorum.