1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 mayıs sınavı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve ugurkavakli tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ferdi ülker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    1567 gün sgk primim var fakat sınava giremez yazıyor. anca gecen hafta B yukseltme sınavına girebilir yazıyordu.
  2. ferdi ülker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isg katipte B sınav hakkı vardır yazıp sonra değerlendirme sonucu sınav hakkı yoktur yazan arkadaşlar var mı ben gibi.
    sgk gün sayım 1567 olmasına rağmen.
  3. Gökhan Kayan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    66232
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kırklareli Ziraat Odası Başkanlığı
    3-11 Nisan tarihleri arasında başvuru yapabilirsiniz geçmiş sınavlardan farklı olarak osym.gov.tr üzerinden giriş yapmanız gerekiyor. Ödemeyi yine bu adresten ödemeler kısmından kredi kartı ile yapabilirsiniz.Kayıt işlemi içinde ais aday işletim sistemi üzerinden yapmanız gerekiyor. ösym koordine merkezine gidip yapmanız gerekmekte iyi çalışmalar.
  4. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    11 Nisan Cuma gününe kadar ziraat bankasından 120 TL yatır dekontunu al, 2012 den bu yana kpss ye falan girmediysen (yani son 30 ay içerisinde ösym ye kaydın olmadıysa) dekontla birlikte ösym merkezine git başvurunu yap.
  5. merhaba ağustosta yükseltme sınavı olurmu haberi olan varmı??
  6. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yükseltme,mayısta son diye biliyorum
  7. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Mayıs ayı son sınıf yükseltme sınavı olacak.
  8. fatih özdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115428
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    OSGB
    arkadaşlar benim biraz kafam karıştı ben c tipi sınava mayıs ayında ilk defa gireceğim.Bşarızsız olursam 3 yıl içinde istediğim kadar sınava girme hakkım varmı.Tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
  9. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Son yönetmelik değişikliği ile 3 yıl süre ile açılacak olan c sınıfı uzmanlık sınavına girebilirsiniz. 3 yıl içinde başarılı olamazsanız 3. yıl sonunda eğitimi yeniden almak zorunda olacaksınız
  10. cem akol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96336
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Fatih bey önce cümlenizdeki c tipi yerine '' c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı'' ibaresini koy, yoksa sınava almazlar..
  11. fatih özdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115428
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    OSGB
    haklısınız hızlı yazdığım için öyle olmuş
  12. Şule Bayar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1448
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Merhaba,

C Sınıfı İSG uzmanıyım.. Sigorta piriminden A sınıfı uzmanlık sınavina girmeye hak kazandım.. aralık sınavında başarısız oldum malesef..
    24 Mayıs sınavı için paramı yatırdım.. Ancak sınav ÖSYMye geçtiği için yeniden başvuru yapılacağı kısmını atladım.. Yani Bakanlıkta hali hazırda kaydım ve 1 hakkım olduğu için sınav ücretini yatırmam dahilinde sınava girebileceğimi düşündüm.. Eskiden olduğu gibi..
    Dün ösym sisteminden sınav başvurumun olmadığını gördüm..
    Ösym bürosuna bugün gittiğim bir şansım varmıdır diye ama malesef yokmuş..
    Benim gibi prosedürü atlayan varmıdır?
    Yapılacak birşey yok sanırım...
  13. cem akol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96336
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    evet bende son 2 gün kala duyuruyu okuduğumda farkettim..sizin adınıza üzüldüm..
  14. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman