1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 mayıs sınav sonuçları açıklandı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Orkun Dalyan tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Aydın Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62099
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba Arkadaslar

A sınıfı yükseltme sınavını kazandım. şimdi yeni uzmanlık belgesi için ücret ödeyecekmiyiz? ve bununla ilgili bilgilendirme yazısı nerede cıkar
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Hayır ödemenize gerek yok siz zaten o hakkı kazandınız. Kazanılmış hak geri alınamaz.
  3. ONUR7878 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zıraat bankası 413 tl ücret yatırdım.
  4. Aydın Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62099
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yükseltme sınavını kazandıktan sonra mı yatırdınız yoksa C sınıfı nı kazanınca mı yatırdınız?
  5. ONUR7878 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı sınavını kazandımda yaptım
  6. Aydın Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62099
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    o zaman tamam . biz zaten onu ödemiştik .Şimdi yükseltme sınavı ile A sınıf olunca yine ücret yatırılacak mı diye bir bilgilendirme gecilmedi onun için soru sordum.
  7. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    söyle diyeyim ben kasım ayında c için ücret yatırmıştım (c yi ağust kazandım) aralıkta b girdim kazandım... ocak ayında benden tekrar ücret taleb edildi.. kasımda350 idi hatta ama ocakta 413 yatırdığımı hatırlıyorum
  8. Aydın Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62099
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu konu ile ilgili bilgilendirme yazısını kim yayınlar? yani şu tarihe kadar ücreti yatırın diye
  9. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benim yenice (dün akşam ve bu sabah) duyuşum hem yükseltme hemde yeni c kazananlar paraları isggm nin kurumsalına yatırmaya başlamışlar..

5 ay önce bende şöyle olmuştu..ben banka görevlisine kimliğini verdim kurumsal hesaba olacak dedim... o benim herşeyimi gördü b olduğumu bile gördü dekonttada yazıyordu..siz bankaya gidin yeter
  10. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    A sınıfı için de belge parası yatırılacaktır. Devletimiz hangi işi bedava yaptı ki ..
    Sınıf yükseltme sınavının amacı zaten para kazanmaktı.
  11. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    birde işverenlerimize ucuz iş gücü sağlamaktı :sinir:
  12. selami cartıllı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97706
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    45 doğru 75 puan
    A sınıfı oldum.
    Umarım iptal edilen sorular olurda
    sınırda olan arkadaşlar da sevinir.
  13. quark123 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba ben de yeni uzman oldum. kursu aradım. belgeleri kursa göndereceklermiş. para yatıracağımız zaman da kurs mail ile bilgi verecekmiş. şimdilik bir hareket yok.
  14. halilmert78 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    45 doğru 75 aldım. A sınıfı yım artık:))
  15. saim göktuğ hamret İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba arkadaşlar,

ben C sınıfını kazandım 80 ile. fakat bundan sonra nasıl bir yol izlememiz gerekiyor. bilgisi olan yönlendirsin lütfen
  16. Arif Araç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101603
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hüseyin bey eger ki işyeri hemşiresi sıkkının doğru olduğu soru yanlış ise soru iptal edildi tekrar bakmanızı tafsiye edirim çünkü iptal edilen sorular dogru kabul ediliyor umarım bu iptal işinize yararda tekrardan sınava hazırlanmassınız
  17. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Sınav sonuçlarının iptaller ile birlikte hesaplandığını duymuştum
  18. burçin kondur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102621
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav ücret ödemeleriyle ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. ÖSYM çağrı merkezine de ulaşılamıyor. ulaşan ve bir bilgi alan varsa paylaşabilir mi?
  19. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınav ücreti mi belge ücreti mi? Belge ise bildiğim kadarıyla duyuru yapılmıştı. Hatta ben yatırdım :)
  20. Hilal YAG İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ziraat bankasına 413 tl yatırdıktan sonra e-devletten isg katibe sertifika no verilmesini bekliceksiniz