1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

24 mayis b sinifi soru itirazi

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve cengiz göktürk tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. cengiz göktürk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  ARKADAŞLAR ZEYNEP NURCAN MERCAN ARKADAŞIMIZ 24 MAYIS B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ SINAVINA 3 SORUYA İTİRAZ ETMİŞ VE CEVAP OLARAK KENDILERINE BİLİRKİŞİ YÖNLENDİRİLECEKTİR. DENİLMİŞ BİLİRKİŞİ ÜCRETİ OALRAK TA 1000TL PARA ATIRMASI GEREKMEKTE İMİŞ SU ANA KADAR 400TL PARAMIZ OLMUŞTUR SİZLERİNDE BU İTİRAZA AZDA OLSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ.

  0875/14079932-5002
  ZİRAATBANKASI ZEYNEP NURCAN MERCAN
  İBAN: TR 5800 0100 0875 1407 9932 5002
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Dava dosyasini ve mahkemenin bu yondeki kararini da ek olarak taratip koymazsaniz mesajinizi silmek zorunda kalacagim zira bizler durumun bu sekilde olup olmadigini bilemeyiz. Bize bu durumun dolandiricilik olmadigini ispatlamaniz lazim.