1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

26. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Şanlı Urfa’da

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve efecan tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  Gelişen teknoloji ve değişen çalışma koşulları iş sağlığı ve güvenliği konusuna verilen önemi artırmaktadır. Daha sağlıklı ve daha güvenli işyeri ortamı, daha verimli bir çalışmanın da ön koşuludur. Özellikle gelişmekte olan ülkelerde iş sağlığı ve güvenliği, toplumsal kalkınmanın belirleyici unsurları arasında yer almaktadır. Ülkemizde de iş sağlığı ve güvenliği alanında çok ciddi tedbirlerin alınmasına ihtiyaç bulunmaktadır.
  Bu kapsamda, Bakanlığımızca her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında, iş sağlığı ve güvenliği konularını tartışmak ve çözüm yolları bulmak amacıyla, “İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” düzenlenmektedir.
  Bu yıl düzenlenecek olan “26. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” 04-06 Mayıs 2012 tarihlerinde Şanlıurfa’da, saat 10.00’da açılış töreni ile başlayacak ve Hafta etkinlikleri aşağıda belirtilen konu başlıklarının tartışıldığı panellerle devam edecektir''.
  • Tarımda İş Kazaları ve İş Güvenliğinin Önemi
  • Tarım Sektöründe Sağlık Riskleri ve Meslek Hastalıklarından Koruma
  • Tarımda Kişisel Koruyucu Donanımlar ve Önemi

  “26. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” etkinliklerine katılım ücretli olmayıp bütün masrafları (ulaşım, konaklama vb) katılımcıların kendilerine ait olmak üzere Kurumunuzu/İşyerinizi temsilen katılması uygun görülen personelin 02 Mayıs 2012 tarihine kadar (www.isghaftasi.com) sayfamızdan online kayıt yaptırması gerekmektedir. Ayrıca etkinlik alanında kurulacak kayıt masalarından da kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  KAYNAK