1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

27 aralık 2014 isg uzmanı sınavı

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve nurullah aydın tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. nurullah aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    merhabalar ben cukurova üniversitesi iş saglıgı ve güvenligi bölümü mezunu isg teknikeri bir uzman adayıyım :) Tahminleriniz tercübeniz ve bilgileriniz dogrultusunda 27 aralık 2014 [C] uzmanlık sınavında cıkabilecek muhtemel konular neler oldugu hakında bana bilgi verirseniz sevinirim.şimdiden katılacak herkese başarılar diliyorum yardım eden edmeyen herseke teşekür ederim
  2. Levent ACAR İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119959
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Herhangibir OSGB
    Risk med yayınlarının açıklamalı soru bankası kitabını almanı tavsiye ederim. kapsamlı bir soru bankasıdır. yaklaşık 3700 soru vardır ve 1200 küsür sayfadır. 2014 yılında güncellenmiştir.
  3. nurullah aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    teşekür ederim
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sitemizin eğitim bölümü ve soru bankası bölümünü takip ederseniz çok faydalı olacağına inanıyorum.
    Bunun yanında çok güzel konu anlatım sunum ve dokümanları da bulunmaktadır.
    Aralığa kadar düzenli olarak çalışırsanız çok faydalı olacaktır.
    Bu arada mevzuatı en az bir kaç defa okumanız gerektiğinden bahsetmiyorum bile.
    Kolay gelsin.
  5. nurullah aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    teşekür ederim :) mevzuat sıkıntı yaratıyor zaten ya