1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

27 aralık 2014 resmi sınav soru itirazları ve başvuru prosedürü

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Mehmet Mete tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Arkadaslar merhaba,

  Az önce sinav sorularina itiraz etmek için ne yapmam gerektigini 170'e ardindan osym' ye sordum.Soyle bir cevap aldim.

  Sınav sorularının bilimsel açıdan doğru olup olmadığının incelenmesini talep eden itirazlar sınav tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde Genel Amaçlı Dilekçe Örneği ile yapılmalıdır. Her bir dilekçede sadece bir soruya yapılan itiraz belirtilmeli ve soru başına 20,00 TL itiraz ücreti ÖSYM’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Kamu Girişimci Şubesi 6028011-5229 (IBAN NO: TR 390001002533060280115229)* numaralı hesabına yatırılarak banka dekontu dilekçeye eklenmelidir.

  http://www.osym.gov.tr/…/1-71…/h/genelamaclidilekce-2014.pdf

  http://www.osym.gov.tr/…/adaylar-tarafindan-dilekce-gonderi…

  Bu çarsamba son gun. Ben b sinifi sinavina girdim ve yanlis olabilecegini dusundugum epey soru var. Asfalttaki meslek hastaligi, benzen kontrolu, kaza-etken aklima suan gelenler bunlar dahada vardi. Ben ilk is gönderecegim elinizi çabuk tutun ve yollayin geçelim hep beraber su sinavi
 2. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
 3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Soru ve cevaplar açıklandı mı ki itiraz edilebilecek?
 4. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  İşte ilginç tarafı o, sınav tarihinden 3 iş gün sonra itiraz edilebilecek. Nasıl yapılacak bu anlamadım ama böyleymiş ösymye sordum.