1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

27 aralık iş güvenliği ve işyeri hekimliği sınav sonuçlari açıklanmıştır!!!

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Eda BİLGİN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  126568
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  DAP
  ÖSYM listeleri ilgili bankalarla paylaştıktan sonra gidip yatırabilirsiniz. Zaten isminiz listede yoksa sanırım paranızı almaz banka. ve yatıracağınız hesap no vs iyi öğrenin. havuza düşmesin paranız :) geçti belgesi yeterli olmaz mı demiş bir arkadaş. senin uzman olduğunun ispatı belgende yazan belge no'dur. kaşende bile bu no yazar. bu no'yu elde edebilmek için de o parayı yatırmak zorundasın ki uzman sayılasın. yoksa sadece sınava girip başarılı olmuş herhangi biri oluyorsun
 2. cem özbay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  arkadaşlar 27 aralıkta başarılı olup parasını yatıran varmı. listeler bankaya verıldımı haybeye gıtmıyım bankaya artık lıstelerın bankaya verıldıgıne daır bılgı alan lütfen burdan paylassın
 3. Hüseyin AVCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146374
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  Dün gittim bankaya daha tc. lerin tanımlanmadığını söylediler yatırılmıyor yani
 4. Okan Bostan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  116746
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Haldız İnşaat
  Ben de dün denedim ama yatıramadım. Acaba ne zaman verilecek bilgilerimiz bankaya?
 5. atılay İSGforum Üyesi

  Arkadaşlar yüksek lisans yapıp 2 kere sınavdan başarısız olan arkadaşlar varsa B sınıfı olabilmek için Eğitim kurumlarından eğitim aldıkları taktirde 3 yıl boyunca sınırsız sınava girme hakları doğuyor. Ben ve arkadaşlarım şuanda eğitim kurumu ile irtibattayız sayımız 15 olursa mayıs sınavına yetiştireceklerini söylüyorlar. Eğitim kurumu istanbulda mayıs sınavı için son başvuru cuma günü şuanda 5 kişilik yer kaldı fiyat uygun ulaşmak isteyen bana özelden yazsın.
 6. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  yeni bir açıklama yapmışlar:

  27 ARALIK 2014 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINDA BAŞARILI OLANLARIN DİKKATİNE


  Bilindiği üzere 27 Aralık 2014 tarihinde yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı sonuçları ÖSYM tarafından ilan edilmiştir. Söz konusu sınavı kazanan adayların belgelendirme işlemlerinin tamamlanması için aşağıda yer alan hususlara dikkat edilmesi ve bu hususlara göre işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.


  B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olan adaylardan;


  · İş sağlığı ve güvenliği veya iş güvenliği programında yüksek lisans yapmış olmaları sebebiyle sınava başvuran ve başarılı olanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilmiştir. 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.


  · (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesiyle en az üç yıl fiilen görev yaptığını iş güvenliği uzmanlığı sözleşmesi ile belgelemek üzere sınava başvuran ve başarılı olanların iş güvenliği uzmanı olarak en az üç yıllık çalışmalarını gösteren sözleşme ve belgeler ile Genel Müdürlüğe başvurmaları ve uygunluklarının tespiti neticesinde kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.


  C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği sınavında başarılı olan adaylardan;


  · Eğitim kurumlarında devam etmekte olan belge denetimi neticesinde uygunlukları tespit olunanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.


  · Yapılan denetimde uygunluklarının tespiti mümkün olmayan adayları
  o Onaylı diploma sureti
  o Eğitim katılım belgesi
  o Uygulamalı eğitim formu (eğitim kurumu sorumlu müdür tarafından onaylanmış hali)
  ile Genel Müdürlüğe başvurmaları ve uygunluklarının tespiti neticesinde kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.


  YUKARIDA BELİRTİLEN DURUMDAKİ TÜM ADAYLARIN YETKİLENDİRME İŞLEMLERİ YAPILACAK İNCELEMELERİ MÜTEAKİBEN, BİR HAFTA İÇERİSİNDE TAMAMLANACAKTIR. ADAYLAR BELGE BEDELİNİ YATIRDIKTAN SONRA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMALARINA YA DA GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURMALARINA GEREK YOKTUR.


  KİŞİSEL DURUMUNUZ HTTPS://İSGKATİP.CSGB.GOV.TR/LOGOUT.ASPX ADRESİNDE YER ALAN ”SINAV DURUMU SORGULA” SEKMESİ KULLANILARAK ÖĞRENİLECEK OLUP DURUMUNUZA UYGUN SÜRECİN TAKİP EDİLMESİ NETİCESİNDE YETKİLENDİRME İŞLEMLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
 7. cem özbay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  27 aralık sınavında başarılı olup belge ucretı yatırabılen varmı? bankaya gıdıp gelıyom hala sıstemde tc cıkmıyo
 8. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  115302
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Isıger Mühendislik
  Arkadaşlar merhaba,

  Ben C sınıfı için Ziraat Bankası kurumsal hesaba halen para yatıramadım. Sistemde böyle bir kayıt yoktur şeklinde uyarı veriyor.
  Para yatırabilen varmı acaba?