1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

29 ocak-1 şubat 2015 tarihleri arasında -ankara'da securitex euroasia isg fuarı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Selman Doğan tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  İSG PROFESYONELLERİNİ 29 OCAK-1 ŞUBAT 2015 TARİHLERİ ARASINDA ANKARA'DA SECURİTEX EUROASİA İSG FUARI
  29 Ocak -1 Şubat 2015 tarihleri arasında İSG Profesyonellerini Ankara Congresium'da düzenlenecek olan SecuriTEX Euroaisa İSG fuarı

  CYF Fuarcılık A.Ş. olarak güvenlik sektörünün Anadolu’daki tek ve en önemli fuar organizasyonu hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

  CYF, 2006 yılından bu yana ülkemizde sektöründe lider uluslar arası fuarlar düzenleyen Ankara merkezli bir fuar organizasyon şirketidir. Ayrıca küresel bir fuarcılık markası olan Londra merkezli Tarsus Group Plc.’ye bağlı bir grup şirketidir.

  Ankara’da 8 yıldır Anadolu’nun en büyük inşaat malzemeleri fuarını düzenleyen CYF Fuarcılık, sahip olduğu 15 yıllık deneyimi ve inşaat mühendisleri, mimarlar, kamu birimleri, müteahhitler vb. gibi profesyonellerden oluşan geniş portföyü ileSecuriTex Eurasia’da da katılımcıları için etkili bir ticari platform oluşturacaktır. SecuriTex Eurasia sektör firmalarını Anadolu’nun kalbinde, ülkemizin başkentinde profesyoneller ve ihtiyaç sahipleriyle buluşacak, sektöre yeni bir hareket ve ivme kazandıracaktır.

  SecuriTex Eurasia, yeni proje veya yenileme çalışmaları için ürün, hizmet ve alternatifler sunma, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma, bayilik verme, mevcut bayiler ile ilişkileri geliştirme gibi birçok imkânı sunacaktır. Ayrıca katılımcı firmaların, yeni pazarlar bulması, hem bölge, hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayan büyük bir ticaret plâtformu oluşturacaktır.

  Ankara’nın konumu itibari ile Türkiye’nin her yerinden kolay ulaşılabilecek, lojistiği stratejik önem taşıyan bir noktada olması, ayrıca Başkent olması nedeniyle Devlet Kurumlarının tüm satın almalarını barındırması gibi avantajları fuarın etkinliğini ve
  verimliliğini arttırmaktadır.
  Anadolu’nun en yeni ve modern fuar merkezinde düzenlenen, yenilikçi vizyonu ve stratejik işbirlikleri ile etkin bir marka olma yolunda ilerleyen SecuriTex Eurasia 2015 fuarında tüm sektör temsilcilerini ağırlamaktan memnuniyet duyarız.