1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

3 adımda isg katliamı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    bakanlık 6331 yasayı hazırlar ve bunula çalışanları ve iş güvenliğini sağlamak üzere adım atar
    1 adımda uzman sayısı yeterli olmadığını bilerek 1 temmuz 2012 uzman şartı koyar
    2 adımda risk analizlerini iş veren kandisi yapar der.
    3 adımda uzmanın yetersiz gelmediğinden 1 temmuzdan vaz geçtim der.

Sonuç esnaf odaları 6331 yukumlulukleri ertelendi diye üyelerine mesaj atar.
    İşverenler nede olsa geri kalanınıda uygulayamaz bunlar diye kale almaz.
    Bakanlık müfettişleri bakanlığın bu kararsızlığı yüzünden 6331 e bağlı uygulamalardan çekinir. Eski sistem denetime devam eder.

SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA TÜRKİYEM....
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    yarın bu konu hakkında bir açıklama bekliyoruz sizden
  3. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    estagfurullah bu işin uzmanlarının yanında ne haddime ben nacizane tesbitte bulundum.
  4. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    yarında bu tespitleri söylersiniz :)
  5. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman