1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

3.sınav hakkı???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve didem çelebi tarafından 12 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar sınava 2 defa girmiş ve kazanamış olan kişiler için 3. sınav hakkı geldi denilmektedir bilginiz varmı bu konuda??? Göremedimde
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    evet geldi :)
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    “Sınav hakkı

GEÇİCİ MADDE 3 – (1) 15/8/2009 tarihinden sonra Bakanlıkça yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından eğitim alıp sınav hakkını kaybedenler, bu maddenin yayım tarihi itibariyle 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabilirler.
  4. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ozaman aralık sınavına girebilecekler yani değilmi mayıs ve ağustos sınavına giripte kazanamayanlar :) arkadaşım adına çook sevindimmm
  5. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  6. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
  7. Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98715
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ALPERYAPI ( Henüz kurulmadı - kurulma aşamasında... )
    Ben, Eğitim alıp da İKİ sınav hakkını kullanmış olanların... 21. Aralık. 2013 Sınavına girecekler ve BAŞARISIZ olurlarsa, 2014 Şubat ve Mayıs sınavlarına da gireceklermiş gibi anlıyorum... Lütfen bu konuda bilgisi olanlar konu hk. yorum yaparlarsa sevinirim... Yönetmelik Son satırlarında BİR YIL içinde yapılacak sınavlara diyor...
  8. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    kendinizi başarısızlığa endekslemeyin.

(11 Ekim 2013’den önce iki defa sınavda başarısız olmuş katılımcılar, 11 Ekim 2014’e kadar yapılacak sınavlara eğitim almaksızın katılabilecekler.)
  9. y.duygu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3.kez sınava girebilecek olanların dilekçe yazması gerekiyor mu? öyleyse örnek dilekçe paylaşabilirmisiniz?
  10. arzuakdeniz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu konuda kesinlik var mı ?
  11. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    evet