1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

3.sınav katılım ücretleri / yükselme sınavı ücretleri

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve songuko tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    arkadaşlar ilk 2sınavda başarısız olanlar için yapılacak işlemleri yaptıktan sonra
    35tl sınav ücreti ödenmesi ve elektronik ortamda sınava müracaat edilmesi aşaması ne zaman yapılıyor bilgimiz varmı? süreyi kaçırmayalım birde
  2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben ziraat atm sinden ödeme yaptım.Ama ben yükselme sınavı için ödeme yaptım. Bunların açıklayacağı yok.
  3. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ben şimdi evrakları yolladım ama ne zaman ve nasıl müracaat da bulunacagımı bilmiyorum
  4. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    10dk dır bakanlığı arıyorum en nihayet 3 telefon buldum ancak kimse bakmıyor. bilgisi olan varmı arkadaşlar? ne zaman ücret ödeyeceğiz?
  5. grkmtrkcn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93133
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KONYA OSGB
    ne evrağı yolladınız evrak işleri yükseltme sınavına girecekler için değil mi ?
  6. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    hayır 2defa başarısız olanlardan diploma örneği + dilekçe istiyorlar. Onu verdim.
  7. Sermin Kağan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    2 sınavdan başarısız olanlar için dilekçe ve diploma fotokopisi ile başvuru için son tarih 12 Kasım ancak ücret ödemesi ile ilgili bilgi yok maalesef forum yöneticilerinden bu konuda yönlendirme alabilir miyiz lütfen
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Kasım 2013 ---
    zira herşey karmakarışık hale geldi.
  8. grkmtrkcn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93133
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KONYA OSGB
    dilekçe örneği var mı paylaşabilir misiniz postayla mı yolluyoruz bunları. sadece para yatırıyoruz sanıyordum hemen yolliyim bende
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    nasıl yaptınız bu ödemeyi merak ettim?
  10. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    11 kasımda ödeme ve diğer bilgilerle ilgili açıklama yapılacak
    Sınav 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacağından söz konusu sınav ile ilgili sınav uygulama duyurusu Kasım ayının ikinci haftasında www.isggm.gov.tr adresinde yapılacaktır
  11. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    11 inden sonra sanırım listeler açıklanacak
    Sınav uygulama duyuru metni 11.11.2013 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ve www.isggm.gov.tradreslerinde ilan edilecektir.
  12. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    normali 11 kasım'da açıklama yapıldıktan sonra ödemelerin başlaması ama ziraat atm'den ödeme yaptığını söylüyor yukarıda realk2
  13. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne olur olmaz diye ödeme yaptım. Sınava ilk girerkende aynı yolu izlemiştim.
    Atm->giriş->Eğitim ödemeleri->MEB->(ilk değil 2nci sayfada) İş Sağlığı Ve güvenliği 3.sınav seçeneğinden sonra tc kimlik no ve para yatırma. hepsi bu kadar. İnşallah bir sorun çıkmaz ben erken ödedim.
  14. grkmtrkcn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93133
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KONYA OSGB
    Dilekçeyi paylaşabilir mi biri lütfen Konya'dan izmire geldim diplomayı almaya Yardımcı olun
  15. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    3. sınav için mi yükselme sınavı için mi ödeme yaptınız? hakikaten ilginç.
  16. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

11 Kasım 2013 tarihinde internet üzerinden duyuru yapılacak başvuru tarihi ve ücreti yayınlanacaktır

Elden teslim etmende yarar var
  17. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet
  18. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yükselme sınavı Şubat ayında ne zaman yapılacağı hakkında bilgisi olan var mı ?
  19. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Arkadaşlar sorularınızın yanıtı bakanlık duyurularında var. Erken ödeme çok yersiz olmuş. Bu konuya ilişkin duyuru 11.11.2013 te yayınlanacak. Az zaman ayırıp bakanlık sitesini inceleyin. Şubatta sınavı nereden duydunuz, merak ettim doğrusu.
  20. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Ahmet bey, genel müdür yenişafak gazetesine açıklama yapmıştı, ona istinaden şubat sınavı olacak deniyor sanıım
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2013 ---
    evet de hangisine evet? :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2013 ---
    olursa 22-23 şubat'ta olur.