1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

3 yıl prime b sınıfı 8 yıl prime a sınıfı sınavına girme hakkı verilsin mi?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve bim tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

?

3 yıl prime B sınıfı 8 yıl prime A sınıfı sınavına girme hakkı verilsin mi?

1. Evet

oy sayısı 167
    73,9%
  2. Hayır

oy sayısı 59
    26,1%
  1. Burası TÜRKİYE...:))
  2. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Orkun bey 1500 1800 3000 gün taslakla ilgili kaynak sağlammı
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bu kadar beklenmesinin sebeplerinden bir tanesinin de ağustos'ta sınava girip sertifika alacakları düzenlemeye dahil etmek olduğunu düşünüyorum.
  4. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Olabilir.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Ekim 2013 ---
    Benim aklıma gelen başka bir ihtimal bu yönetmelik bir yerlerde takılmış olabilir. Resmi kaynakların konuşmalarında bu kadar bekleyeceğine dair bir haber yoktu.
    Yönetmelik gönderilir, neyse bir kaç imza sonra matbaa, bilgi işlem vs. Bu basit süreç niye bu kadar uzadı?
  5. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Rahat olun, öyle de olsa, böyle de olsa, bir şey çıkacak.
    Akıl sınav başvuru tarihi diyor, yasaya eklenen madde sınır koymuyor, daha önce yetkililer tarafından söylenen sözler muhtemel, ihtimal vs...
    Bazen adam başka bir şey ima ediyor, dinleyen başka bir şey anlıyor. Kanuna eklenen maddeyi bile okuyoruz, herkes başka birşey algılıyor.
    18 Ağustos sınavı ise zaten bir mağduriyettir, o mağduriyeti yaşayanların sinirleri çelikleşmiştir :D , üzmez bizi...
  6. NAZLI YEŞİLYURT AKSU İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kesinlikle olmadığı gibi sınıflandırmanın ne önemi olduğunu bilen bile bir elin parmaklarını geçmez...
  7. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    burada herkeste her şeyi biliyor maşallah :) bildiği gibi başkalarının da internetten neyi bilmediğini değerlendirebiliyor. bazı iş güvenliği uzmanlarının özgüveni megalomaniye kaçacak düzeyde. ayaklarımız yere bassın. :)
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    ben tek tek saydım 11 kişi.. sanırım bir elin parmaklarını geçti biraz :)
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    tüh ya ben elin parmaklarına giremedim, neyse sağlık olsun :)
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ayrıca bir elin parmağı mı iki elin parmağı mı oda belli değil.. :)
  11. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bir elinmiş :) yani 5 kişi.
  12. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bu iş normalden fazla uzadı, bu işin içinde bir iş var...
  13. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    komplo teorilerine başladık gene (bence güven bey el attı işe benim soruların hepsini yapamayana b yada a sınavı hakkı vermem demiş) :)
  14. Sertifika numarasını alanlar işe başladı sanki. site sakin bugün. b ve a ya geçişler açıklanınca kimse kalmayacak.
  15. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

neden Alarla Blerin olduğu sitelere mi gitçez ? :p
  16. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    isgforumA.net, isgforumB.net :)
  17. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ahaha yaratıcı hemen oluştururum wallahi hele bi gerçek olsun duyumlar :)
  18. cemal karadeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43593
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fırtına öncesi sessizlik.. Yönetmelik yayınlandığı zaman ortalık toz-duman olur.
  19. A abi ablalarımızın foruma falan zamanı yoktur. B ler belki. biz abilik yapıcaz kısmetse...
  20. cemal karadeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43593
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Talha Bey korkma ben buradayım.. Günde bir iki ziyaretinize gelirim.. Ne olmasa kader arkadaşı satmak olmaz. Artık A olmak için bekliyoruz ne yapalım....