1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

3 yıl prime b sınıfı 8 yıl prime a sınıfı sınavına girme hakkı verilsin mi?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve bim tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

?

3 yıl prime B sınıfı 8 yıl prime A sınıfı sınavına girme hakkı verilsin mi?

1. Evet

oy sayısı 167
    73,9%
  2. Hayır

oy sayısı 59
    26,1%
  1. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    O değilde sınav çetin olabilir. İyi çalışmamız lazım.
  2. Doğrudur, bu kısa sürede sgk gün sayısı, başvuru falan zor yetişir.
    Hem bu gerginliğimiz sınava da yansır, şubat daha iyi
  3. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende not falan hiç bişi yok mayısta kazandım hepsi eski soruların kesinleşssin soru paylaşırız burdan ama ben nedense inanmıyorum bir hafta kala kanun ertelendi bunada a lar engel olacaktır fazla hayal kurmamak lazım
  4. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    anlaşılan 1500 1800 3000 sgk prim günle ilgili taslak vs neyse kabullenmişiz ama bu sgk prim günler biraz yüksek değilmi
  5. 500-750-1000 iyi mi?
  6. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sağlam kaynak varmı bu konuda gerçekten taslak başbakanlıktamıymış
  7. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    En önemli soru.
  8. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben burada gözümle görmeden inanmam bir çok kez kpss de de böyle duyumlar oldu hiç biri gerçek olmadı her sene 150 bin memur alıncak dendi binlerce kişiden bunu duyduk ama ne oldu yalan oldu resmi gazetede açıklanmadan babamın oğluda dese milletvekilide dese inanmam çünki her gün her şey değişebiliyor
  9. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bence gecikmesi manidar.
  10. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zaten ne olduysa fuardaki yetkililerin bir söylentisiyle başladı güya bu hafta belli olcaktı onların söylemine göre hafta bitti yok artık bu da yalan olcak bence :)) ne kadar karamsarım ya sistem hayal kurmamı engelliyo ne yazık ki
  11. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence çalışma yapıyorlar hesap kitap birde dengeyi bulmak ve geniş kitleyi memnun etmek vs
  12. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    umarım siz haklı ben haksız çıkarım tek temennim o ve umarım ne olacaksa bir an önce olur da bir an önce ne yapacağımıza karar veririz
  13. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    İşin aslı bende tel.de teyit ettim katipcilerden, başbakanlıkta dediler. Ama Çıkmadığına göre yönetmelik, kimse değişmeyeceğini garanti edemez.
  14. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belli olmaz belki yakında belli olur çünkü engeç pazartesi kasım sınavının duyurusunu vs yapmaları gerekiyor
  15. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bende yoruldum beklemekten, neye göre davranacağımı bilmem lazım.
  16. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başbakanlıkta kim bilir ne kadar baklayan başka taslaklar var ondan olamazmı
  17. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla valiler bile bir imzayı üç haftaya atıyolar bazende 1-2 ayı buluyo başbakanlıktan ne zaman çıkar kimbilir:)))
  18. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sebnem hanım siz a mı b mi bekliyorsunuz 1500 1800 3000 e göre
  19. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben b bekliyorum
  20. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    zaten b olursanız 4 sene zaten a sınız
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Ekim 2013 ---
    sizce a-b olacak oranı nedir arkadaşlar?