1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

30 işçi isg konularının neresinde yer alıyordu?

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Nagehan Gözübüyük tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Nagehan Gözübüyük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar ben 18.08.2013'deki sınava girecek bir uzman adayıyım. Çalışırken aklıma takılan bir şey oldu, bilenler cevap verirse sevinirim. Tüm notlarda 50 kişi çalışan yerlerle ilgili bilgiler var, ne olduğunu biliyoruz ancak bir yerde karşımıza 30 işçinin olduğu durumda bir özellik çıkmıştı fakat şu an hatırlayamıyoruz. Acaba 30 işçi konusu nerede, neyle ilgili yer alıyordu? Şimdiden teşekkürler.​
  2. MESEN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    30 işçi rakamı hatırladığım kadarı ile hiçbir yönetmelikte geçmemektedir.
  3. Nagehan Gözübüyük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler ben buldum: Bir iş yerinin iş güvencesi kapsamında olabilmesi için o iş yerinde en az 30 işçi çalıştırılması gerekir... Nihayet buldum...