1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

30 nisan 2016 b sınıfı isg sınavı için kurs başvurusu-ankara

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve suleymangurgen tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. suleymangurgen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba Arkadaşlar;

Bildiğiniz üzere 3 yıl C sınıfı İSG Uzmanı olarak çalıştıktan sonra yükselme sınavına girebilmek için tekrar kursa gitmek durumundayız. Ankarada da aradığım eğitim kurumları da talep az olduğu için kurs açmamaktadır ve Nisan sınavına girebilmek için de 75 gün önceden kursu bitirmemiz ve evrakları teslim etmemiz gerekmektedir. Bu nedenle 3 yılını dolduran ve aynı konudan muzdarip olan Ankarada bulunan arkadaşlar birleşip herhangi bir kurstan hem indirim alarak hem de bize özel tarihlerde kurs açtırarak bu sorunu çözebiliriz. (En az 12 kişi olduğumuz takdirde kurs açılacaktır.Şu an 2 kişiyiz.)

Not: Kesin gelecek arkadaşlar buraya yazarak ve telefon numarasını mesaj atarsa sayıyı belirleyebiliriz.
  2. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İstanbul içinde arkadaşlar bana mesaj atsın
  3. Eda BİLGİN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126568
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    DAP
    Kalkmamış mıydı kurs zorunluluğu o_O
  4. Nurcan Küçükalpelli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben de bu konuyu merak ediyorum 3 yılım doldu şimdi ne olacak?