1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

3000 Soruda İş Sağlığı ve Güvenliği Kitabı(Tavsiye Edilir)

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve efecan tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. efecan İSGforum Üyesi

2. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar kitap 2013 mayis snavna uygunmudur
  3. mike_ece İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    içerisinden bir iki ornek soru koyabilir misiniz kapağını görerek alınması mantıklı değildir
  4. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Doç. Dr. ama C sınıfı uzman... :) bu insanın ISG konusunda hazırladığı kitabı çok merak ettim, acaba direk A olabileceğinden hiç kimse bahsetmdi mi kendisine... :) :)
  5. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende ilk bakınca onu düşünmüştüm:)
  6. serkan ateş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaş anlamadım bişi zaten ben bu işten kitap kalmamış piyasada :)
  7. kerem İSGforum Üyesi