1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

3m g3000::en kullanışlı baret ?

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve _kaanmert tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    3M G 3000 kullanıyorum. Daha önce UVEX (tasarım ödüllü) kullandım, ama ter bandı bir süre sonra simsiyah oluyor. Sürekli değiştirmek gerekiyor. Benzerleri de aynı. Ağırlık ta önemli. Kısacası çok marka kullandım ama en son 3M de karar kıldım. Marka tanıtımı gibi oldu ama işçiler için en iyisini seçmeye çalışıyorum. (İşçi= Çalışan)
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Evet 3M G3000 çok başarılı bir baret tasarımı. Ben de tavsiye ederim. ;)
  3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    upload_2015-3-23_13-25-9.png bence de
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı: