1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

40 saatlik (5 iş günü ) staj imkanı adana.

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Kubilay Altınoğlu tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bildiginiz üzere eğitim kurumlarında uzaktan eğitim ve örgün eğitimden sonra 40 saatlik 5 iş günü uygulamalı staj zorunluluğu vardır.
    Yardım edebilecek iş güvenliği uzmanı ve OSGB'ler aranmaktadır.
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Herkesin zorlandığı bir konu, hiç bulamazsanız eğitim kurumuna başvurun hallederler sanıyorum.
  3. Fazilet Perpil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynı dert bizde de var adana da eğitim bitimi 5 iş günü staja ihtiyacım var =)
  4. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  5. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kubilay bey merhabaa , ben burdaım ama malesef yardımcı olamadığım için susuyorum. uzmanlık yapmıyorum yapıyor olsaydım her türlü yardım ederdim emin olun...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Eylül 2013 ---
    normalde bunları eğitim kurumları hallediyordu. neden böyle birşey yapmıyorlar. biz gönüllü olarak işi biraz olsun öğrenelim diye çok aramıştık ama bulamamıştık.
    kubilay bey , bizim ilk toplantı etkinliğimize de yazar mısınız belki ordan gören çalışan uzman arkadaşlarımız yardımcı olabilirler sizlere...
  6. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    özlem Hanım zaten öyle bi durum var.Egitim kurumları karşılıyor fakat 6 sınıf olunca biraz zorlaşıyor durumlar. :D
    Bende kendi imkanlarımla bulmak istedim açıkcası. Birde o tarafa yazayim.
  7. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o şekilde zor oluyor malesef :( şimdi face de adanada ki uzmanlar sayfamıza yazdım eğer bana ulaşan olursa size mutlaka dönüş yaparım. umarım yardım eden birileri olur
  8. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  10. Ela Abak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18812
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çiçek Yapı
    Bana öncelikle en kaç kişi çalışması gerekiyo? Tehlike sınıfının ne olması gerekiyo? İşyeri Hekimi imzası gerekiyor mu? bu bilgileri vermeniz gerekiyor. Eğer uygunsa stajınızı onaylayacağım arkadaşlar :)
  11. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ela hanıma teşekkür edelimm :D saolsun ilgileniyor. keşke herkes onun kadar duyarlı olsa yeni uzman arkadaşlarımıza bu konuda :)
  12. Fazilet Perpil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ela hanım çoook tesekkür ederm gerçekten sizin gibi duyarlı uzmanlara çook ihtiyacımız varr çook teşekkürler
    tabi bizi ela hanıma yönlendiren özlem hamıma da cook tesekkür ederiz yardımınız için cook tesekkürler özlem hanım
  13. Ela Abak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18812
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çiçek Yapı
    Hemşehri dayanışması diyelim buna biz ;) İnşallah tüm kriterlere uyuyordur çalıştığım yer onaylayabilirim boşuna umutlandırmak da istemem :(
  14. Fazilet Perpil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ela hanım ilgilenmeniz bile sevindiriyor gercekten ...
  15. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    umarım uyar ama uymazsada en azından çabalıyorsun bu bile yeter :D diğer hemşerilerimize de örnek olsun :D
  16. Ela Abak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18812
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çiçek Yapı
    Tabii ya bizim bizden başka kimimiz var? Adanalıları kavgacı diye bilenlere burdan selam olsun!
  17. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Genel olarak İş yerinin sigorta numarası ve İgu'nın imzasi yeterlidir. Tehlike sınıfı veya Hekim onayını istemiyorlar.Daha dogrusu bana gerekli olanlar bunlar. ;)
    İlgilerinizden dolayı tekrardan teşekkürler Ela Hanım.
  18. Ela Abak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18812
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çiçek Yapı
    Hay Allah bizden neden istemişlerdi? Ben eğitim kurumunu arayayyım da öğreneyim bakalım. Eksik birşey olmasın.
  19. Ela Abak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18812
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çiçek Yapı
    Arkadaşlar eğitim kurumlarınıza sorabildiniz mi? Tam kriterleri öğrenebildiniz mi?
  20. Fazilet Perpil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ela hanım öğrendik staja gıtmemiz gerek yokmus cook tesekkürler ilginize