1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

4000 sorulu + pratik bilgiler soru bankası

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve kerem tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. kerem İSGforum Üyesi

  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SORU BANKASI
  Yeni kanun ve yönetmeliklere göre hazırlanan yani 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu buna istinaden çıkan yönetmeliklere göre hazırlanmıştır.18 Ağustos 2013 tarihinde yapılacak olan sınav müfredatına uygundur.
  Kitap toplamda 1142 sayfadan oluşmaktadır.Toplamda 4000 adet soru vardır.Pratik kısa bilgilerden oluşmaktadır.44 sayfa pratik bilgiler bulunuyor.Sonrasında konulara göre ayrılmış sorular mevcut.
  - 1142 Sayfa
  - 4000 Soru
  - Pratik Kısa Bilgiler
  - 6331 Sayılı Kanun Dahil
  - 18 Ağustos Sınav Müfredatına Uygun

  Aşağıdaki linke tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz ;

  http://www.isguvenligi-uzmani.org/is-guvenligi-soru-bankasi-kitabi