1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

42 madde ertelenmesi

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  kanun teklifi vardı bilirsiniz şuan şöyle bir karar alınmış
  uygulamada yaşanan sorunların giderilmesini temineniş sağlığı ve güvenliği kanununun yürürlük maddesinde değişiklik yapılmaktadır denmiş
 2. Selim Engez İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Torba yasa aynen öyle çıktı bu ne demek oluyor? Bilen var mı? Buraya daha öncede yazdım ama bir Allah'ın kulu cevap vermedi!
 3. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  torba yasa aynen çıktı derken teklife hiçbir değişiklik yapmadan teklifin kabul olması demek sanırım yani milletvekillerin verdiği teklif aynen kabul oldu bu durumda
 4. Selim Engez İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  torba yasa da 42. madde ile 6331'in yürürlük tarihleri değiştiriliyordu ancak daha sonra bu maddeyi değiştirdiler ve o muallak cümleyi koydular torba yasa böyle geçti.