1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

5 aralık 2015 iş sağlığı ve güvenliği sınavına hazırlananlar

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Gozde Cengız tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Gozde Cengız İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    129581
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Konular ve yönetmeliklerin tümünü biliyorsanız elinize geçen her soruyu çözün derim. Benim düşünceme göre de çok soru çözmek de akıl karıştırıcı olabiliyor.
  2. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    Arkadaşlar gaz tüp renkleri ile ilgili bir değişim var mı net olarak hiç bir yerde bilgi bulamıyorum oksijen=mavi oksijen =beyaz karışıklığı var acaba net bilgisi olursa aydınlatırsa sevinirim
  3. savaş akın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Betül Hanım merhabalar riskmedin kitabını nasıl ve ne şekilde temin ettiniz.
  4. bmelih77 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim yaptığım tüm yönetmelikleri okumak ve bol bol soru çözmekti. Tavsiyem çok kafa karıştırmayın hazır notlar kullanmak yerine kendi notlarınızı çıkartın çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Herkese başarılar ....
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Kasım 2015 ---
    telefon ile ulaşın hesap no verecekler oraya parayı yatırın makbuzu mail atın kitap ertesi gün elinizde oluyor.
  5. İpek Yetiş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Peki soru nereden bulabiliriz ?

Hangi kaynakları kullandınız acaba ?
  6. bmelih77 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    riskmedin kitabından çözdüm notları yönetmeliklerden kendim çıkarttım
  7. arzuakdeniz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar B sınıfı için sınava giricem .Ama nasıl çalışmam gerekli bu konuda yardım larınızı bekliyorum