1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

5 aralık sınavı sertifikaları

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve EMİNE ERKUL tarafından 15 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. EMİNE ERKUL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    5 Aralık İSG sınavı DSP setifika ücretini 5 Ocak 2016 da yatırmama rağmen İSG-Katip de halen kaydım görünmüyor ve bununla ilgili hiç bir yerde açıklama ya da duyuru bulamıyorum. Bilgisi olan var mı ne zaman kaydımız oluşturulacak?
  2. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    15 günde bir güncelleme yapılıyor Emine Hanım. sanırım şubat başı isg katip te tanımlanır sertifikanız.
  3. EMİNE ERKUL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Alper Bey teşekkür ederim. Fabrikalarda diğer sağlık personeli olarak çalışabilmek için bu sertifikayı mı beklemek lazım? Yoksa sertifikalar tanımlana kadar diploma ile sözleşme yapabilir miyiz? Sonuçta sertifika hakkını kazandım. Sadece sertifika tanımlanmasını bekliyorum.
  4. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    10 gündür bir numarayı çıkaramadı japon askerleri
  5. Pınar GÜLLE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KORU OSGB
    Bugün bende aynı bu konu da 170 i aradım , benim de aktif (B sınıfı ) olmadı . Konu ile alakalı dönüşü çarsamba günü yapacaklarmış , verecekleri cevaplarını yazarım .
    Saygılar :)
  6. EMİNE ERKUL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Ben 170 i Ocak 6 da aradım. 3 gün sonra arayın bilgi vereceğiz dediler ama değerlendirilmemiş bile. İnternetten başvuru yaptım. Sonuç aynı. Herhangi bir bilgi yok. Yani en azından bir tarih verseler de işimize baksak.