1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

50 kişinin altındaki az tehlikeli işletmeler ile kamu kurumlarında igu ve ih zorunluluğu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Fatih Ülker tarafından 25 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Kanunun 6. ve 7. maddelerinde belirtilen hükümler 01.07.2017 tarihine ertelenmiştir.
    "Türkiye Varlık Fonu Kurulması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişikilik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı " kanunlaşmıştır.
  2. Ali Rıza Kaçmaz Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    75248
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    1 temmuzda yapılan sözleşmeler ne olacak şimdi
  3. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kanunen zorunluluk olmayacağı için maliyetler düşünülerek firmalar sözleşmeleri iptal edecektir.
  4. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  5. S. Ahmet Bak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98472
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    FARBA Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.
    Kanun TBMM'de kabul edildi. Cumhurbaşkanlığına onay için gönderilmiş. Henüz onaylanmadı.
    YATIRIMLARIN PROJE BAZINDA DESTEKLENMESİ İLE BAZI KANUN VE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN

Kanun No. 6745
    MADDE 71-
    20/6/2012 tarihli ve 633l sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 38 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1) numaralı alt bendinde yer alan “1/7/2016” ibaresi “1/7/2017” şeklinde değiştirilmiştir.

Kabul Tarihi: 20/8/2016
  6. Ali Rıza Kaçmaz Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    75248
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar;
    1 -Kayseri Milletvekili Mustafa ELİTAŞ ve arkadaşlarının meclise sunduğu 13 maddelik "Türkiye Varlık Fonu Kurulması ile Katma Değer Vergisi Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi" var. Kanunlaştı ve bu günkü resmi gazetede yayımlandı. linki http://www2.tbmm.gov.tr/d26/2/2-1319.pdf
    2- Bakanlar Kurulunun meclise sunduğu 75 maddelik "Türkiye Varlık Fonu Kurulması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişikilik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı" var. TBMM sitesinde kanunlaştı diyor linki.http://www2.tbmm.gov.tr/d26/1/1-0750.pdf
    ben bir şey anlamadım
  7. S. Ahmet Bak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98472
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    FARBA Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.
  8. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  9. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    İki aylık süreçte onaylı deftere yazılanların icra edilmesi konusunda bağlayıcılık kalmış mıdır ?
    İşveren ya da hekimin imzasının olmadığı sayfalar var, bunların sayfa nüshalarını koparıp saklamak gerekir mi ?
  10. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    kamuda yapılacak çalışmalar ertelenmedi. sadece uzman ve hekim görevlendirme zorunluluğu ertelendi.
  11. AHMET AKIN ALBAYRAK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82323
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sistem Reklamcılık A.Ş.
    Merhaba C sınıfı uzmanların Tehlikeli sınıftaki iş yerlerine bakması ile ilgili sürenin uzatılması gibi bir durum veya gelişme var mı bildiğiniz ?
  12. demir2013 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ahmet Bey halihazırda herhangi bir gelişme yok genel kanı sürenin uzayacağı..