1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

6 sigma bilinçlendirme ve yol haritasi eğitimi - izmir

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Recep Öncevarlık tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Recep Öncevarlık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Sayın ISG forum üyeleri
    RENNOVA Teknik ve Danışmanlıktarafından 6 SİGMA BİLİNÇLENDİRME VE YOL HARİTASI EĞİTİMİ düzenlenmektedir.

Tarih: 27-06-2014 - 28-06-2014
    Yer:Tepekule İş Merkezi 10.Kat İYTESEM Bayraklı / İZMİR
    Eğitmen:Gülcan Uçar Eski-Yalın 6 Sigma Uzman Karakuşak
    Eğitim başlangıç ve bitiş saatler:09:30-17:00

Eğitimin Amacı: 6 sigma, ilk kez Motorola şirketi tarafından geliştirilen ve şu anda dünyada pek çok şirket tarafından kullanılan bir yönetim felsefesidir. 6 sigma yaklaşımı ,
    organizasyonun bütününde hataları, maliyetleri azaltmayı, kaliteyi arttırmayı ve değişkenlikten kurtulmayı hedefleyen bir yaklaşımdır. Bu eğitimin amacı, yalın 6 sigma ile
    ilgili bilgi aktarımı ile beraber uygulama konusunda entelektüel bilgi ve deneyimlerin aktarımıdır.

Eğitimin İçeriği :
    §6 sigma nedir?
    §Değişkenlik kavramı ve önemi
    §6 sigmanın şirket stratejileriyle ilişkisi
    §6 sigma felsefesi ve süreç yönetimi ilişkisi
    §6 sigmanın tarihsel gelişimi
    §6 sigma yönetim felsefesi
    §6 sigmanın şirkete sağlayabileceği faydalar
    §Temel 6 sigma terimleri
    §Yalın 6 sigmada kullanılan DMAIC problem çözme metodolojisi
    §Yalın 6 sigmada kullanılan araçlar
    §Yalın 6 sigma yol haritası
    §6 sigma organizasyonel yapılanması
    §Uygulama aşamaları ve altyapı çalışmaları
    §Uygulama ve yayılımda kritik başarı faktörleri
    §6 sigma proje ekibi ve eğitim süreci
    §Uygulama örnekleri ve deneyimlerin aktarımı

Eğitime Kimler Katılabilir / Katılmalıdır;
    Şirketlerinde uygulamayı düşünen kurum ve kuruluşların üst ve orta düzey yönetici ve çalışanları.

İletişim:
    Ofis : (0232)290 05 72
    E-mail: info@rennovadanismanlik.com
    Web: http://www.rennovadanismanlik.com

Saygılarımızla.
    Rennova Teknik ve Danışmanlık Hizmetleri