1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

6 sigma ve tpm eğitimleri hakkında

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 21 Mart 2016 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Arkadaşlar merhaba.
  Gemide olduğumdan dolayı sizinle çok sık gorusemiyoruz. İmkanlarim dahilinde sizinle gorusmeye çalışıyorum. Şimdi de aklıma takılan bir konuyu size danışmak istiyorum.
  Karada bir iş ilanına denk geldim. Bakım mühendisliği konulu.
  6 Sigma ve TPM konularını iyileştirme sureci için. Bu eğitimleri online olarak alabilecegimiz bir platform var midir acaba?
  Saygılarımla.
 2. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı