1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

6331 e uygun soru bankası ?

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve Onur Kutay tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Onur Kutay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  sınava az bir süre kaldı 6331 e göre hazırlanmış soru bulamıyorum cevap anahtarı 6331 e göre olan soru bankası dosyası paylaşımında bulunursanız çok sevinirim teşekkürler.
 2. TUFAN GÜZEL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ben de aynı sorunu yaşıyorum
 3. A. Evren ERTOSUN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92188
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ankarada risk med in hazırladığı 2880 soruluk bir soru bankası var. kitapcılarda yanlış hatırlamıyorsam 80 tl kadar. onda yeni düzenlemeler var.
 4. A. Evren ERTOSUN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92188
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  http://www.isgforum.net/forums/isgnet-soru-bank.220/

  Yukardaki linkte 6331 nolu kanunla başladım sıfırdan soru hazırlamaya ve yakında yeni hazırladıklarımda var onlarıda paylaşacam.bu kategori altında isg kanunu dahil tüm yönetmelik,tüzük ve mevzuatı konu başlıkları altında sıfır ve özgün soruları bulabileceksiniz.
 6. duygu tokol İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  122384
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Ekoglobal İSG