1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

6331 sayılı kanuna göre anahtar bilgiler /güncelleme 30 eylül 2013

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 3 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    30 Eylül Günceleme tarihi
    Değişiklikleri hataları beraber düzeltelim
    6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_01.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_02.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_03.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_04.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_05.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_06.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_07.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_08.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_09.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_10.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_11.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_12.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_13.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_14.jpg
  2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_15.jpg 6331 Sayılı kanuna göre anahtar bilgiler Güncelleme- 30 eylül 2013--_16.jpg

Ekli Dosyalar:

3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hocam ellerinize sağlık şu kitabı bir bitireyim hemen ezberlemeye başlayacağım
  4. Ayhan MİLLİ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14382
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    95) Az tehlikeli sınıflarda yer alan 1000 ve daha fazla çalışanı olan iş yerlerinde her 1000 çalışan için tam gün
    çalışacak en az 1 isg uzmanı görevlendirilir.
    96) Tehlikeli sınıflarda yer alan 750 ve daha fazla çalışanı olan iş yerlerinde her 750 çalışan için tam gün çalışacak
    en az 1 isg uzmanı görevlendirilir.
    97) Çok tehlikeli sınıflarda yer alan 500 ve daha fazla çalışanı olan iş yerlerinde her 500 çalışan için tam gün çalışacak
    en az 1 isg uzmanı görevlendirilir.
    düzeltilmemiş.
    Dikkat
  5. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    4. Madde devreden işveren 2 yıl tüm borçlardan sorumludur.. Fakat devralan sorumluluguda 2 yıl denmis fakat 2 yılla bitmez direk zaman belirtilmelidir borcu devralmis olur.
  6. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Madde 77-79-80 Süreler sırasıyla 6-8-12 olarak değişmiştir.
  7. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    madde 83: risk analizinin yenilenme süresi tehlikeli iş yerlerlerinde 4 yılda bir yinelenir.
  8. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    doğrusu 2000-1500-1000 olacak.. yönetmelik 11 ekimde değişti.Yani tekrar dan yönetmeliğe komple göz atın derim.
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/10/20131011-2.htm
  9. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    fırat bey şimdi bu özeti hazırlayan arkadaşa birşey diyemeyiz nedenmi mevzuat başdöndürücü bir hızla değişiyor gene bu kadar hazırlamış zaten uzman arkadaşlar kendi yönetmeliğimizi hatmetmesi lazım geliyor bunların değiştiğini adını bildiği gibi bilmeli.bende kitabtan çalışırken bu kısımları atladım geçtim.taslak oluşturması bakımından faydalı bir paylaşım.ben hepsini incelemedim siz inceledi iseniz paylaşımı yeniden şerh düşerek yanına yeniden paylaşırsanız dafa yapıcı olur
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çok güzel bir paylaşım..Teşekkürler Muhammet bey.
  11. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    TEŞEKKÜRLER MUHAMMED BEY.AMA 6331 ANAHTAR BİLGİLERİNİZ DE YAZILAN ÇOĞU BİLGİ İSG TÜZÜKTEN...NOLCAK ŞİMDİ...
  12. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Beraber güncelleyelim :)
  13. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    önce şu lüxleri bir kaldıralım derim ne dersiniz..:rolleyes:
  14. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kesin iptalmi şimdi tüzük
  15. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    iptal olduğu önceki sınavdan belli.A Uzman sınavında isg tüzükten sorulan 23 soru iptal..oldu
  16. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bakanlık resmi bir açıklama yapsada hepimiz rahatlasak
  17. Süleyman Güneş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34575
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Muhammed Ali Bey , paylaşımlarınız için teşekkür ederim.Çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz.Özellikle son paylaştıklarınız çok önemli bilgiler.özellikle A sınıfı sınavında etiket bilgileri ile ilgili soru bekliyorum.bunları hep karşıtırıyordum.çok güzel bir çalışma olmuş.
    Allah razı olsun.
  18. Fatih Gemi İSGforum Üyesi

Muhammet bey Kolay gelsin,
    250 İLE 340 ARASINI GÖRÜNTÜLEYEMİYORUM,Mahsuru yoksa,
    bu docu yada pdf i mail atabilirmisiniz,
    fatihgemi@gmai.lcom
    Fatih Gemi
  19. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  20. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    benim iyice başım döndü. bir ezberlediğin öğrendigin bir sonrakine değişiyor. rakamları sayıları ezbele ezberleyebilirsen.
    Allah yardımcımız olsun :)